שירות WhatsApp Reminders (מקור Any.do)

הוכרז: WhatsApp Reminders – צ'ט בוט חדש לניהול משימות בוואטסאפ

| יום ראשון, 8 בדצמבר 2019, 13:06 | סלולר

אפליקציית ניהול המשימות הפופולרית Any.Do מכריזה על שילוב עם אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (Whatsapp) עם השקת שירות ה-WhatsApp Reminders, צ'ט בוט חדש שיאפשר שימוש וניהול נוח של משימות ישירות מתוך אפליקציית הוואטסאפ.

שיתוף הפעולה החדש בין שתי האפליקציות מאפשר שילוב אפשרות יצירת משימות ב-Any.do וקבלת התראות על משימות שצריך לבצע ישירות בחלון אפליקציית וואטסאפ באמצעות צ'ט בוט יעודי של Any.do, שיאפשר למשתמשים "לדבר" עם הבוט על מנת ליצור משימות חדשות.

בעוד ששירותי הצ'ט בוט השונים פופולריים במיוחד באפליקציות דוגמת טלגרם, מדובר על אפשרות חדשה יחסית בוואטסאפ המאפשרת להשתמש בשיחות בין משתמשים ליצירת משימות חדשות, כשדוגמה פשוטה יחסית לאפשרות החדשה היא הודעה ממשתמש אחר לקנות משהו על הדרך. מעכשיו ניתן יהיה להפנות את ההודעה לצ'ט בוט של Any.do והוא יצור ממנה משימה חדשה.

דוגמאת העברת משימה משיחה עם משתמש אחר (any.do)

לשירות ה-WhatsApp Reminders החדש של Any.do קיימים 2 חסרונות עיקריים – נכון לעכשיו מדובר על אפשרות חדשה שזמינה רק למשתמשי הפרימיום של השירות ולא למשתמשים בשירות החינמי. החיסרון השני הוא חוסר התמיכה, נכון לעכשיו, בשפה העברית בצ'ט בוט, דבר שסביר להניח שתוסיף החברה בהמשך לאור השורשים הישראליים של האפליקציה.

בעוד שיתוף הפעולה בין Any.do לוואטסאפ הוא חדש וייחודי יחסית, ניתן לצפות כי נראה שירותים נוספים מוסיפים אפשרויות לשילוב הוואטסאפ בדומה לנעשה בתוכנות מסרים אחרות כיום.

מקורות
any.do
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות