חוזר לטופ: Minecraft כובש מחדש את יוטיוב עם 100 מיליארד צפיות

| יום ראשון, 8 בדצמבר 2019, 11:11 | משחקים

אחרי הפוגה ארוכה, משחק ההישרדות והיצירה Minecraft חוזר לקדמת הבמה. מסיכום השנה של YouTube עולה תמונה מחמיאה מאוד עבור המשחק שזינק פעם נוספת לראש הטבלה: מיינקראפט הוא המשחק הנצפה ביותר ב-YouTube בשנת 2019, בפער ניכר. המשחק זכה ליותר מ-100 מיליארד צפיות על פני מספר אדיר של סרטונים.

ב-YouTube סיפקו מספרים נוספים: במקום השני נמצא הלהיט ההיסטרי של Epic, המשחק פורטנייט, שלאורך השנה קיבל יותר מ-60 מיליארד צפיות בפלטפורמת הוידאו. זהו הישג לא מבוטל, למרות שמיינקראפט עקף את פורטנייט בכ-40 מיליארד צפיות. אחריהם נמצא GTA V שמסרב לגווע עם 36.9 מיליארד צפיות שנתיות. במקום הרביעי המשחק החינמי Garena Free Fire עם כ-29.9 מיליארד צפיות, ואת החמישיה העליונה סוגר משחק הילדים Roblox בפער צמוד, עם 29.6 מיליארד צפיות.

מיינקראפט הוא לא משחק חדש. למעשה, בחודש מאי חגג המשחק עשר שנים לקיומו. מאז המשחק הספיק למכור יותר מ-176 מיליון עותקים וייתכן כי הוא משחק הוידאו הנמכר ביותר בהיסטוריה. מיקרוסופט רכשה את מיינקראפט, כולל החברה המפתחת את המשחק – Mojang, בשנת 2014 תמורת סכום עתק של 2.5 מיליארד דולר. לאחרונה השיקה החברה את Minecraft Earth, משחק המשלב את מיינקראפט עם טכנולוגיית AR בסמארטפונים, וזאת לאחר שמיינקראפט עצמו זמין כמעט לכל פלטפורמה אפשרית ובמגוון גרסאות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות