גל גדות חוזרת בטריילר ראשון של וונדר וומן 1984

גל גדות מתוך “וונדר וומן 1984” (באדיבות Warner Bros)

אולפני האחים וורנר חשפו היום (א’, 8.12) טריילר ראשון לסרט “וונדר וומן 1984” (Wonder Woman 1984) בכיכובה של גל גדות במסגרת כנס קומיק-קון הנערך בברזיל. הסרט החדש, שיגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם בשנת 2020, הינו המשך לסרט מ-2017 שסיפר את סיפור המקור של גיבורת העל מעולם הקומיקס של DC.

בטריילר ניתן לראות את השיוך החזק לשנות השמונים עם מוסיקה וויזואליזציה תואמת וגם כמה מהדמויות שליוו את הסרט מ-2017, בהן גל גדות שחוזרת לגלם את תפקיד דיאנה פרינס \ וונדר וומן זו הפעם הרביעית, כריס פיין, שיחזור לגלם את דמותו של סטיב טרבור שכיכב לצד גדות בסרט הקודם, רובין רייט, שתחזור לגלם את אנטיופה, דודתה של פרינס ומנהיגת צבא האמזונות ואת אמה של דיאנה, היפוליטה, מלכת ת’ימיסקירה, אותה מגלמת קוני נילסן.

לצד הדמויות הוותיקות נמצא גם כמה חדשות, בהן דמות נבלת העל “צ’יטה”, שתעמוד בסרט הקרוב מול וונדר וומן. את צ’טה תגלם בסרט קריסטן ויג (Kristen Wiig) מ”סאטרדיי נייט לייב”, “מסיבת רווקות” ו”מכסחות השדים“. פרט לצ’טה נפגוש בנבל נוסף, מקסוול לורד, אותו יגלם בסרט פדרו פסקל (Pedro Pascal) מ”נרקוס”, “משחקי הכס” ו”המנדלוריאן“.

את וונדור וומן 1984 תחזור לביים פאטי ג’נקינס, שביימה גם את הסרט הקודם בכיכובה של גדות, כשלצידה המפיק זאק סניידר שביים רבים מסרטי היקום הסינמטי של DC. ג’נקינס וגדות רשמו לעצמן הצלחה לא קטנה עם הסרט הקודם שסיפר את סיפורה של וונדר וומן, זה זכה להכנסות של מעל 820 מיליון דולר בקופות בתי הקולנוע.

וונדר וומן 1984 יגיע לבתי הקולנוע בישראל ביום חמישי, ה-4.6.2020.

השוואת מפרטים