חברת 2K מכריזה על משחק חדש בסדרת BioShock

| יום שלישי, 10 בדצמבר 2019, 09:30 | משחקים

מפיצת המשחקים 2K הודיעה באופן רשמי כי משחק חדש בסדרת BioShock המוערכת בדרכו אלינו. המשחק נמצא עדיין בתחילת הפיתוח, שלפי הודעתה של 2K יימשך לאורך מספר שנים. כלומר, אין לצפות לראות את המשחק, או לקבל מידע מפורט יותר אודותיו, בעתיד הנראה לעין. בעבר פורסם כי 2K התחילה במאמצים לחזור ל-BioShock, תחת שם-הקוד Parkside (זהו לא שמו הרשמי של המשחק).

המשחק מפותח על ידי הסטודיו Cloud Chamber – צוות חדש שהוקם על ידי 2K לאחרונה בסן פרנסיסקו, עם משרד נוסף במונטריאול. את הצוות מובילה קלי גילמור (Kelley Gilmore), מפתחת משחקים מנוסה עם למעלה משני עשורים בתעשייה, שעבדה על לא פחות מ-40 משחקים שהגיעו לחנויות, ביניהם משחקים מסדרת XCOM ו-Civilization.

מאז יציאת הכותר הקודם בסדרה, BioShock Infinite ב-2013, נראה כי BioShock נכנס לתרדמת. מעריצי המשחק ציפו בכליון עיניים להכרזה על כותר חדש, אולם יוצר הסדרה, קן לוין (Ken Levine) עבר לפרויקטים אחרים. כעת, נראה כי 2K ממשיכה בלעדיו, וגילמור כבר העירה כי קן לוין לא מעורב ביצירת המשחק החדש בשום אופן. עם זאת, גילמור ציינה כי הצוות המנוסה מסוגל לספק את הסחורה.

"אנחנו קבוצה מנוסה מאוד של יוצרי משחקים", אמרה גילמור, "כולל רבים שהיו אחראים ליצירת BioShock מהרגע הראשון, להתקדמות שלו ולמוניטין שלו שעדיין עומד. התכבדנו להיות חלק ממשפחת 2K ולהיות אלו האמונים על המותג האיקוני הזה". בריאיון ל-GamesRadar הוסיפה: "אני סמוכה ובטוחה שהעומק והמגוון בניסיון הפיתוח בצוות של Cloud Chamber יוביל לעוד חוויה בלתי נשכחת של BioShock."

מקורות
2K
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות