חמישה דברים מדהימים שלא ידעתם על מדפסות מדבקה

מדפסת תוויות תמונה באדיבות Brother

בעולם מגוון ואטרקטיבי כל כך, מלא באמצעים, מכשירים, מוצרים ואנשים – כולנו זקוקים לסדר ושליטה גבוהים בסביבת העבודה וחיי הבית. מחקרים מוכיחים שארגון אישי ועסקי הוא אחד הרכיבים הבסיסיים ביותר להצלחה והוא מסייע לנו להשיג נוחות, יציבות, אסתטיקה, צמיחה והשתפרות.

כן, אנחנו בהחלט יודעים מה תגידו עכשיו: הרי גם בלגן מעיד על אינטליגנציה גבוהה ושליטה עצמית, חוכמה וריכוז מוגבר. אך כאשר אנחנו מנהלים את הסביבה הביתית והמשפחתית, מתנהלים בשוטף במקום העבודה ופועלים מול מספר גדול של אנשים ואמצעים, אין ספק שנצטרך פתרונות טכנולוגיים מעולים שיעזרו לנו לשמור על הארגון והבקרה, על עשייה אפקטיבית ועל החיסכון הגדול ביותר שנוכל להשיג בזמן ומשאבים. ובדיוק לשם כך, הומצאו מדפסות המדבקה ששינו את העולם מקצה לקצה.

אז איך בדיוק משרתות מדפסות המדבקה את העולם הארגוני? כיצד אמהות משקיעות, חובבי יצירה ובעלי עסקים קטנים מצליחים להפיק אריזות ומוצרים שנראים נוצצים ומושכים כל כך? ומדוע שום רוקח או חשמלאי לא מוכן לעבוד יותר בלעדיהן?

הנה חמישה דברים שלא ידעתם על מדפסות מדבקה:

1. הן שינו את פני עולם הרפואה והרוקחות

אתם בטח זוכרים את הימים שבהם הרוקח היה ממלא את הוראות השימוש על התרופה שקיבלתם בכתב יד. כמה מכם באמת קראו אותן? כמה מכם התקשו לפענח את כתב היד? כמה מכם גילו שהם כלל לא נוטלים את המינון הנכון ואפילו מסכנים את עצמם באופן לא מודע? עד לפני עשור, ידע תחום הרוקחות לא מעט כאוס לגבי האחריות על מכירת התרופות והשימוש בהן, כמו גם תורים ארוכים מאוד בשל הצורך לרשום ידנית את הוראות השימוש על כל תרופה ותכשיר.

מדפסות מדבקה בתחום הרוקחות
תמונה באדיבות Brother

מאז שפרצו מדפסות המדבקה לתחום, הן הפכו את חיי הרוקחים והמטופלים להרבה יותר נוחים: המדפסת מפיקה תווית ממוחשבת עם הוראות שימוש ברורות וקריאות, אסתטיות ובלתי נשחקות שמעיילות את מאוד את הסדר והארגון בשלב הקופה וגם לאורך השימוש בתכשיר. כיום פועלות המדפסות גם לצורך תיוג אמצעים רפואיים שונים כמו מבחנות דם, חומרי הזרקה ומכשור רפואי, שמספקים לצוות הרפואי את כל המידע הרלוונטי על מנת להשתמש בהם נכון לאורך תהליך הטיפול, הבדיקה או המחקר.

2. מדפסות מדבקה – עושות לכם סדר בבית

כולנו מכניסים הביתה עשרות מוצרי צריכה וזקוקים לפתרונות אחסון יעילים עבורם. באותה נשימה, אנחנו רוצים שהמלאי האישי שלנו יהיה אחיד ואסתטי, נעים וברור. מדפסות המדבקה יכולות לאפשר לכל בית לתייג חפצים, ארגזים, קופסאות ומגירות ולהקל על תהליך האחסון והמיון. כך הילדים תמיד יוכלו לדעת היכן מאוחסנים הציורים והיכן נמצאים משחקי הקופסה, האורחים תמיד יבדילו בין קופסת התה לסוכר וכלל הדיירים בבית תמיד ימצאו בקלות כל חפץ אפשרי.

בעולם ה-DIY (עשה זאת בעצמך) ועולמות היצירה והתחביב נהוג להשתמש במדפסות מדבקה חדשניות, שמפיקות תוויות איכותיות על שפע מוצרים, מתנות ויצירות פרי עטם של הורים משקיעים ואנשים יצירתיים. חברת פתרונות ההדפסה Brother אף השיקה לאחרונה מדפסת מדבקה בשני צבעים, המאפשרת לעצב את התווית בצורה, צבע ופונט לפי בחירה אישית, כך שהגימור הסופי יהיה מעניין, מושקע ולבבי הרבה יותר.

P touch Cube
תמונה באדיבות Brother

3. מדפסות תווית – מייעלות את הארגון במקומות עבודה

ומה עושים בתחומי האדמיניסטרציה ובתי העסק עתירי הניירת, שזקוקים לתיוג מסודר וקפדני של מסמכים עם יכולת שליפה נוחה? מדפסות המדבקה יאפשרו לתייג כל תיקייה במשרד באופן פשוט וברור, כך שהתיעוד יהפוך לאחיד ונגיש יותר וגם לכזה שמספק את כל הפרטים המדויקים שיש בהם צורך.

כיום למעלה מ-85% מבתי העסק משתמשים במדפסות אלה על מנת לייעל את הסדר והשליטה, לפקח על מערך הנתונים הקיים באופן פיזי, לייעל את תנועת העבודה ולמנוע טעויות אנוש. תיוג נכון של כל פולדר, קלסר או חוברת עסקית מסייעים באופן מיוחד לתחום משאבי האנוש, הזקוק לאחסון מסמכי עובדים אישיים באופן חסוי כמו חוזה העסקה, כתב סודיות חתום, הערכה כללית של העובד במקום העבודה ועוד. המדבקה יכולה גם לציין חומרים מודפסים כ”סודיים” או “מסווגים” ובכך לשמור על רמת האבטחה והדיסקרטיות בקרב ההנהלה והבכירים בארגון.

מדפסות תווית
תמונה באדיבות Brother

4. הן הפכו את העולם לבטיחותי יותר

העידן הטכנולוגי משתמש בשפע של נקודות חשמל, כבלים, ארונות מתח גבוה, ארונות תקשורת, ציוד קצה וחומרה, מערכות בטיחות וכמובן אזהרות בטיחות חשובות. כיום נמצאות מדפסות המדבקה בשימוש גבוה מאוד בשירות התעשייה, האבטחה, המחשוב והתקשורת, מסמנות מקומות מסוכנים, מורות על נקיטת אמצעי בטיחות חשובים ומעניקות לכל תשתית, כבל ומערכת את ההנחיות המתאימות, כולל תיוג מספרי כך שיהיה אפשר לנטר תקלות נקודתיות בעת הצורך.

מדפסות מדבקה לתחומים תעשייתיים מפיקות מדבקות תיוג בגדלים משתנים, כך שהמסר יהיה בולט וקריא, בגודל המתאים. דור המדפסות האלחוטיות והניידות שפועל בשיטה, הפכו לאחד ממוצרי החובה בעבודתו של כל חשמלאי, כך שהוא יוכל לתייג באופן ברור ובטיחותי כל שקע וכבל שבאחריותו ולטפל במערכת החשמלית באופן נקודתי, בלי להשבית את כל הבניין, העסק או המפעל.

5. הן שינו את עולם המשלוחים מקצה לקצה

אז מי הזמין המבורגר עם חמוצים ומי ביקש חריף? בטח שמתם לב שככל שאתם מזמינים יותר משלוחים מעסקים איכותיים בסביבה או מזמינים און ליין מהרשת, כל חבילה ומשלוח מגיעים אליכם עם מדבקה מודפסת. המטרה היא למנוע כמה שפחות טעויות בכתובת המשלוח או התכולה של האריזה, להגביר את היעילות והמהירות של חברת השילוח או הארגון ולאפשר ללקוחות לקבל את מה שהוזמן באופן אחראי ותקין, ללא טעויות.

עסקים קטנים שמשתמשים במדפסות מדבקה הכוללות תוכנת עיצוב וירטואלית, נהנים גם מהפיכת המארז שהם שולחים למתנה שיווקית ומרשימה. כמה נעים לקבל מארז או משלוח עם מדבקה הכוללת הקדשה אישית, פירוט מעניין של התכולה ויכולת להדק את הקשר עם הלקוחות על ידי מארז מכובד, אסתטי ומרשים שכל אחד מאיתנו היה מאוד שמח לקבל.

לפרטים נוספים אודות הדגמים השונים של מדפסות מדבקה לחצו כאן.

*הכתבה בחסות Brother.

השוואת מפרטים