מותג שואבי האבק האמריקאי BISSELL מגיע לישראל

BISSELL

מותג הניקיון האמריקאי BISSELL מגיע רשמית לישראל עם הפיכת קבוצת המילטון, המוכרת גם כיבואנית הרשמית של מותגי  שיאומי, מידאה ועוד, ליבואנית הרשמית של מותג הניקוי האמריקאי הפעיל למעלה מ-100 שנה.

המוצר הראשון אותו הקהל הישראלי יקבל בייבוא רשמי הוא שואב האבק 3 ב-1 האלחוטי CrossWave Cordlessאחד ממוצרי הדגל הפופולריים של BISSELL שמכר למעלה ממיליון יחידות ברחבה העולם במהלך 2018. שואב ה-CrossWave Cordless משלב בין שימוש במברשת מסתובבת ממונעת לקרצוף, שטיפה, ייבוש ושאיבה של מים וסבון לנקוי מגוון רחב של משטחים כגון רצפה, פרקטים, שטיחים ועוד.

השואב משתמש בשני מיכלי נוזלים נפרדים, הראשון מכיל מים נקים וחומר ניקוי, והשני משמש לאחסון המים המלוכלכים והפסולת שנשאבת כחלק מתהליך הייבוש והשאיבה, כאשר הוא מציע למשתמש זמן עבודה של כ-30 דקות עבודה רציפה.

מקבוצת המילטון נמסר:

אנחנו שמחים להרחיב את פורטפוליו המותגים המיובאים על-ידינו ולהציע לצרכן הישראלי את מגוון המוצרים המצוינים של ענקית הניקיון BISSELL.השוק הישראלי הוא שוק בעל פוטנציאל גדול לצמיחה של מותג חדש המציע מוצרים ברמת איכות מהגבוהות בעולם וטכנולוגיה פורצת דרך. המותג עומד בקנה אחד עם חזון החברה להציע לצרכן את המותגים והמוצרים האיכותיים והמובילים בעולם.

שואב ה-CrossWave Cordless זמין למכירה במחיר השקה מיוחד של 1990 ש”ח אצל המשווקים המורשים, זאת במקום המחיר הרגיל של 2390 ש”ח. החברה צפויה להשיק מוצרים נוספים מבית BISSELL בישראל במהלך 2020.

בעוד מותג BISSELL ושואב ה-CrossWave Cordless מוכרים פחות לצרכן הישראלי הרגיל, דגם השואב והחברה צברו לעצמם קהל משתמשים גדול ונאמן יחסית בישראל עוד טרם הגעת המותג רשמית לשוק המקומי.

השוואת מפרטים