תמונה: Samsung

סמסונג עשויה לחשוף טלוויזיה ללא שוליים ב-CES 2020

| יום שלישי, 31 בדצמבר 2019, 17:30 | כללי

חברות הטכנולוגיה נוהגות לנצל את תערוכת CES הנערכת עם פתיחת כל שנה חדשה על מנת להציג את סדרות הטלוויזיות החדשות שלה, ולאחר שבשנה שעברה עמדה במוקד טלוויזיית ה-MicroLED, ייתכן כי השנה נזכה לראות טלוויזיה שמסירה מעליה את השוליים לחלוטין.

סמסונג כבר הספיקה לפזר טיזרים הנוגעים לטלוויזיות החדשות אותן תציג במסגרת אירוע שתערוך רגע לפני פתיחתה של התערוכה, בהם ניתן לראות ריבוע מרחף שעשוי להעיד על הדגש שתשים החברה על השוליים. דיווח מקוריאה מצטט מקורות שנחשפו למסכים החדשים וציינו כי הפעם מדובר במסך שלא כולל שוליים כלל, בשונה ממסכים "נטולי שוליים" קודמים של חברות שונות, שהציגו שוליים דקיקים מאוד.

על פי אותם מקורות, סמסונג מתכננת את תחילת הייצור של מסכי הטלוויזיות החדשים ללא השוליים בחודש פברואר, 2020, עבור דגמים בגדלי תצוגה של 65 אינץ' ומעלה.

בתוך כך, פירסמה סמסונג סרטון וידאו קצר בערוץ היוטיוב הרשמי שלה, עימו היא מזכירה לנו כי בקרוב נזכה לשמוע על טלוויזיות QLED חדשות, כשבדרך היא לא חוסכת מהעקיצות החוזרות שלה על טכנולוגיית ה-OLED בה משתמשות כמה מהחברות המתחרות שלה בתחום.

אירוע ההכרזה הרשמי של סמסונג יתקיים בלילה שבין ה-6 וה-7 בינואר, בשעה 4:30 בבוקר, לפי שעון ישראל. באירוע תוכלו לצפות בשידור חי (אם תהיו ערים בשעה הזו) דרך אתר החברה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות