מכשיר ה-Samsung Galaxy Fold מגיע לישראל במחיר 7,999 ש”ח

Samsung Galaxy Fold (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי) Samsung Galaxy Fold (צילום: יאן לנגרמן, גאדג’טי)

חברת סאני, היבואנית הרשמית של מוצרי סמסונג בישראל, הודיעה היום כי היא מתכוננת להשיק את הסמארטפון המתקפל Galaxy Fold בארץ במחיר של 7,999 שקלים. את ההשקה תבצע החברה בעוד כשבועיים, עד אז היא מאפשרת להזמין את המכשיר בהזמנה מוקדמת על ידי מתן מקדמה לא קטנה בגובה 499 שקלים.

המכשיר שיוצע בישראל יגיע בצבעים שחור וכסוף, עם נפח אחסון מובנה של 512GB וזיכרון של 12GB RAM, כאשר באריזת הסמארטפון תוכלו למצוא כיסוי ייעודי ואת אוזניות ה-Galaxy Buds.

הסמארטפון המתקפל Galaxy Fold נחשף לראשונה לפני קרוב לשנה, אך השקתו העולמית נדחתה במספר מועדים עד אשר הושק באופן רשמי בספטמבר 2019. המכשיר מציע אפשרות לעבודה במצב טלפון, כאשר הוא מקופל, ובמצב טאבלט כאשר המכשיר פתוח במלואו. גודל המסך המירבי עימו תוכלו לעבוד עומד על 7.3 אינץ’, בפורמט של 4.2:3, ומאפשר להגיע לרזולוציה של 2152×1536 פיקסלים, בעוד במצב מקופל תקבלו גודל מסך של 4.58 אינץ’ בפורמט 21:9 וברזולוציית 1960×840 פיקסלים.

סביב ה-Galaxy Fold ניתן למצוא בסה”כ 6 מצלמות. מצלמה אחת ממוקמת מעל מסך ה-4.6 אינץ’ כשהמכשיר במצב מקופל, ומציעה חיישן 10 מגה-פיקסל לצילומי סלפי. בגב המכשיר תמצאו מערך צילום משולש עם חיישן 12 מגה פיקסל ראשי, במפתח צמצם משתנה של f/1.5/f2.4, חיישן טלפוטו של 12 מגה-פיקסל לזום אופטי עד פי 2 וחיישן של 16 מגה פיקסל לצילום בזווית רחבה. בקדמת הטלפון, כאשר הוא במצב פתוח, תמצאו מערך צילום כפול עם חיישן 10 מגה-פיקסל ראשי וחיישן עומק של 8 מגה-פיקסל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים