Neon (תמונה: Twitter)

Neon (תמונה: Twitter)

הכירו את NEON: חבר וירטואלי שמתנהג ופועל כמו אדם רגיל לחלוטין

שנת 2020 מתחילה להראות את סימניה הראשונים והמעט מדאיגים אודות העתיד שלנו, כשהמותג הרענן NEON אשר ממומן על ידי סמסונג מציג ברגעים אלו במסגרת תערוכת האלקטרוניקה CES את תוצריו האחרונים. התוצר עליו אנחנו מדברים מתברר כאדם מפותח כל כך, אשר על פי החברה לא יאפשר לנו להבדיל בין התנהגותו להתנהגות של אדם אמיתי.

באתר המותג נוכל למצוא המון הפניות לכך שהיישות הווירטואלית שיצרו אמיתית כל כך, דרך אמירות כמו "פרנק, נטשה, אנה. לא 'היי נאון'", במטרה להדגיש כמה היישות הווירטואלית החדשה מתנהגת ונראית כמו אדם רגיל לחלוטין. מעבר לכך, מצוין גם כי האדם הווירטואלי תומך בכל השפות, מספרדית ועד הודית ומיפנית ועד אנגלית.

Neon AI Human (תמונה: Neon Life)

Neon AI Human (תמונה: Neon Life)

כיאה לטכנולוגיה המבוססת בינה מלאכותית (AI – Artificial Intelligence), האדם הווירטואלי מסוגל ללמוד, להתפתח ולתרגל יכולות חדשות. את האדם הווירטואלי יצרו ב-NEON דרך למידה של תבניות התנהגות שונות, רגשות ודרכי תגובה, בשעה שגם הבעות הפנים אותן תביע היישות הווירטואלית יהיו זהות לאלו של בני אדם.

על מנת ליצור את האדם הווירטואלי למדו בניאון את התנהגותם של אנשים מסוימים, צילמו אותם, והשתמשו בחומרים על מנת לפתח קוד המסוגל להשתמש בחומר הקיים על מנת לפתח תוצרים שונים וחדשים לחלוטין. במותג מתגאים בכך שהליבה המפעילה את הכל, וזוכה לשם CORE R3, מציעה מהירות תגובה של פחות ממספר מיקרו-שניות (שנייה אחת שווה למיליון מיקרו-שניות).

לבסוף, המותג מסביר כי השם CORE R3 נלקח משלוש אותיות ה-R של החברה, המפורשות ל-Reality, Realtime ו-Responsive. יש להדגיש את העובדה כי האדם הווירטואלי מסוגל לחייך כמו בן אדם, לבצע שיחות קלילות וכבדות כמונו, ופשוט מציע את כל הבעות הפנים שלנו בעולם וירטואלי משלו. אודות האבטחה, NEON מדווחים כי כל המידע העובר דרך היישות הווירטואלית מאובטח באמצעות שימוש בפרוטוקולי האבטחה המתקדמים ביותר, אך לא מרחיבים מעבר לכך בשלב זה.

מקורות
NEON
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות