הדלפה: עיצובו של ה-Sony Xperia 5 Plus נחשף עם מערך צילום מרובע

עבר זמן מה מאז שסוני הציגה לעולם את ה-Xperia 5 בחודש ספטמבר האחרון, והניצנים הראשונים לקיומו של מכשיר דגל נוסף מתחילים להגיע אלינו כבר ברגעים אלו. דרך הדלפה אותה הפיץ המדליף המוכר OnLeaks, אנחנו נחשפים לראשונה לעיצובו המלא של מכשיר דגל נוסף מבית סוני אשר עשוי להיקרא Xperia 5 Plus ולהביא עמו מערך צילום מרובע בחלקו האחורי.

על פי ההדלפה החדשה, דגם הפלוס לסדרת ה-Xperia 5 יביא עמו מסך שטוח מסוג OLED בגודל 6.6 אינץ' המתפרס בחזיתו, כשסוני שומרת על מבנה הגוף הארוך שלה, אך הפעם מצמצת אף יותר את השוליים לעומת דגמים קודמים, בעודה נמנעת משילוב מגרעת. עם זאת, החברה החליטה להחזיר פיצ'ר אותו אנחנו רואים לעתים נדירות כיום, אשר מגיע בצורת זוג רמקולים הממוקמים בחזית המכשיר, כך שלא ניתן לחסום אותם בזמן משחק או האזנה למוזיקה בזמן אחיזת המכשיר.

Sony Xperia 5 Plus (תמונה: SlashLeaks)

Sony Xperia 5 Plus (תמונה: SlashLeaks)

מסגרתו של המכשיר עשויה מתכת, כשעיצובה מזכיר שילוב של העיצוב הישן של סדרת ה-Xperia Z עם העיצוב החדש של סדרת ה-Xperia 5. בחלקה הימני נגלה את סורק טביעות האצבע המשמש גם ככפתור ההדלקה והכיבוי של הטלפון, כשמעליו מתיישבים כפתורי ויסות הווליום ומתחתיו נמצא את כפתור הצילום הייעודי. בחלקה השמאלי של המסגרת ניתן להבחין רק במגירת הסים, כשבתחתית נמצא את מחבר הטעינה מסוג USB Type-C ומיקרופון.

בחלקו האחורי של הסמארטפון נוכל להבחין במערך הצילום המרובע והחדש של המכשיר, אשר מורכב מ-3 חיישני צילום רגילים וחיישן לאיסוף עומק (Time of Flight). מבזק הלד ממוקם מחוץ למערך הצילום והיישר מעליו, כשלצידו נמצא עוד זוג חיישני עזר נוספים. עוד על המכשיר נוכל לספר כי זה כולל גם שקע אוזניות בחלקו העליון, מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל ומידותיו מסתכמות ב-168.2 על 71.6 על 8.1 מ"מ.

מקורות
slashleaks
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות