כריסטיאן בייל, מתוך הסרט "האביר האפל"

דיווח: כריסטיאן בייל בדרך להצטרף ל"תו'ר: אהבה ורעם"

האם "האביר האפל" בדרכו ליקום הסינמטי של מארוול? דיווחים ממקורות אמינים בהוליווד יודעים לספר כי כריסטיאן בייל (פורד נגד פרארי, מכונת הכסף) נמצא בעיצומן של שיחות עם דיסני לגבי הצטרפותו לסרט "תו'ר: אהבה ורעם". השחקן זוכה האוסקר, ואחד המוערכים בעשור החולף, שוקל את חזרתו לסרטי הקומיקס מאז סיים את טרילוגיית באטמן של כריסטופר נולאן.

הסרט הרביעי בסדרת סרטי ת’ור בכיכובו של כריס המסוורת' יחזיר את דמותה של נטלי פורטמן מהסרטים הקודמים (ג’יין פוסטר), שתהפוך לאלת הרעם Mighty Thor. אל כיסא הבמאי יחזור טייקה וואיטיטי, שביים גם את ת’ור: ראגנארוק, הסרט השלישי בסדרה.

התפקיד שהוצע לבייל לא ידוע כרגע, אמנם צפוי להיות חד פעמי עבור סרט זה. מאז תפקידו כבאטמן מקפיד השחקן להימנע ממחוייבות ארוכת טווח שדורשות סדרות סרטים פופולאריות. עם זאת, צפוי לכריסטיאן בייל תפקיד מרכזי בדומה לזה של קייט בלאנשט, שגילמה את הלה בת’ור: ראגנארוק, ולא כמו הופעת האורח הקצרה של מאט דיימון כלוקי במחזה שהועלה באותו הסרט.

תפקיד של גיבור או רשע

מאז צצו הדיווחים, הרשת גועשת מהתרגשות סביב שילובו של כריסטיאן בייל ל"תו'ר: אהבה ורעם". השחקן ידוע כמתודולוגי במיוחד, הידוע בשינויים הגופניים הקיצוניים שהוא עובר מתפקיד לתפקיד עם עלייה וירידה של עשרות קילוגרמים. הציפייה שיקח על עצמו תפקיד מאתגר, שבין האפשרויות ניתן למצוא את:

  • בטא ריי ביל – חייזר שהצליח להוכיח כי הוא ראוי להחזיק את מיולניר (הפטיש של ת'ור) די בהפתעה. מאז הפך לדמות מוזרה ואהובה מחוברות הקומיקס של ת'ור. הצצה ראשונה לבטא ריי ביל ראינו בת’ור: ראגנארוק, כאשר פסל של ראשו הופיע כאחד מגיבורי הזירה של הגראנדמאסטר. הדמות הייתה אמורה להופיע בסרט, אך נחתכה לאחר שקווין פייגי רצה לשלב אותו בעתיד בצורה משמעותית יותר.
  • גורר, קוטל האלים – רשע חדש יחסית בעולם הקומיקס של מארוול. גורר נחשב לדמות עמוקה ומורכבת שעברה טרגדיה קשה, פרופיל שמתאים מאוד לכריסטיאל בייל לגלם. למרות תפילותיו לאלים, אימו, אישתו וילדיו מתו. כעת, הוא יוצא לפעולות נקם כנגד האלים ורוצח אותם על היותם אגואיסטים שלא עוזרים לאלו שעובדים אותם. הפעולות של גורר הן אלו שגרמו לת'ור להיות לא ראוי למיולניר, מה שהוביל את ג'יין פוסטר (דמותה של נטלי פורטמן) לאחוז בפטיש.

“ת'ור: אהבה ורעם” יגיע לקולנוע ב-5 בנובמבר 2021.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות