לוגו פלייסטיישן

ה-PS5 לא תיחשף ב-E3: סוני לא תגיע לתערוכה גם השנה

לאחר שוויתרה על תערוכת המשחקים הפופולארית בשנה שעברה, סוני הודיעה כי גם השנה (2020) לא תגיע לתערוכה. החברה לא פירטה את הסיבות להחלטה, למעט הסבר מעורפל למדי לפיו "תערוכת E3 2020 היא לא האפיק הנכון עבור מה [שסוני] מתמקדת בו השנה". למרות היעדרותה מ-E3, סוני מסרה את הערכתה ל-ESA, הארגון שמפיק את האירוע מדי שנה, והוסיפה כי החברה תשתתף "במאות אירועי צרכנות ברחבי העולם".

היעדרותה של סוני מהתערוכה גרם לשחקנים רבים להרים גבה: סוני אמורה לחשוף בזמן הקרוב את הקונסולה הבאה שלה, ה-PlayStation 5. החברה נהגה לחשוף את המכשירים שלה במהלך E3, יחד עם תג המחיר – אחד הפרטים החשובים, אם לא החשוב ביותר, בהשקת מכשיר חדש. ה-PlayStation 5 היא חלק מהדור הבא של הקונסולות הביתיות, כאשר כל טעות במהלך ההשקה יכולה לעלות לחברה במומנטום רב.

בינתיים, מיקרוסופט הכריזה בתגובה כי היא עובדת במרץ על התכנים לתערוכת E3 הקרובה. ניתן לשער כי החברה תראה לנו את ה-Xbox Series X, המכשיר (או מכשירים) ממשפחת Xbox עבור הדור הבא. היעדרותה של סוני מהתערוכה תאפשר למיקרוסופט לתת את הטון באירוע, ולהשתלט באופן ניכר על הכיסוי התקשורתי הנרחב המהווה חלק מ-E3.

מכשהיה ברור כי ה-PlayStation 5 לא תיחשף במהלך E3, מארגני התערוכה מיהרו להוציא הודעה משלהם, על מנת להרגיע את השחקנים שעלולים לאבד עניין באירוע. "E3 הוא אירוע דגל החוגג את תעשיית המשחקים", נמסר בהודעה. "תערוכת E3 2020 תהיה מרגשת, אנרגטית, ותשלב חוויות חדשות, שותפים חדשים, מרחבים ופעילויות חדשות, ותוכנית שתבדר מבקרים וותיקים וחדשים כאחד."

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות