הדלפה: כך נראה ה-Huawei P40 בתמונה רשמית עם זוג מצלמות סלפי

Huawei P40 (תמונה: 91mobiles)

לאחר ההדלפה החלקית שהגיעה אלינו בחודש דצמבר האחרון וחשפה את המבנה הכללי של ה-Huawei P40 וה-Huawei P40 Pro, הדלפה מלאה יותר מגיעה אשר חושפת תמונה רשמית של מכשיר ה-Huawei P40 עם מערך הצילום המשולש שבגבו ומערך הצילום הכפול שבחזיתו. התמונה מגיעה אלינו ממקור אנונימי אשר הפיץ אותה דרך אתר הטכנולוגיה 91mobiles, כך שאיננו יכולים לייחס אותה להדפות עבר של מדליף מסוים.

כך או כך, התמונה נראית אמיתית לחלוטין ואינה מותירה מקום לספק. במעבר למכשיר עצמו, נוכל לראות כי בחזיתו נמצא מסך שטוח בגודל 6.1-6.2 אינץ', כשבחלקו העליון והשמאלי מתמקמות זוג מצלמות בתוך חור בצורת גלולה. בנוסף, וואווי משאירה שוליים כמעט באותו גודל מדגם ה-Huawei P30, מלבד העובדה שכעת המגרעת מגיעה בצורת חור מצלמה ולא 'טיפת מים' היורדת מהשול העליון.

Huawei P40 (תמונה: 91mobiles)
Huawei P40 (תמונה: 91mobiles)

יחד עם הדברים הללו, בחלקו האחורי של ההתקן נמצא את מערך הצילום המשולש של המכשיר אשר מגיע בתוך מודול מעוצב מחדש, כשבחלקו הימני ישנה טקסטורה אחת ובצידו הימני הזכוכית חלקה. את המצלמות ממקמת החברה אחת מעל השנייה, כאשר מבזק הלד מתיישב לצידן והמפרט הכולל של המערך נמצא היישר מתחת. דרך המפרט הזה נוכל להבין כי מדובר בחיישנים בעלי אורך מוקד שנע בין 17 מ"מ לחיישן הרחב ביותר עד 80 מ"מ לעדשות הזום האופטי, אך איננו רואים כאן בוודאות מה יהיה אורך המוקד של העדשה הראשית.

בנוסף לכך, גם מפתחי הצמצם כתובים באותו המקום ואלה ינועו בין f/1.9 לחיישן אשר מכניס הכי הרבה אור במערך ל-f/2.4 לחיישן הסגור ביותר. שאר הפרטים כוללים את העובדה שמערך הצילום נעשה בשיתוף פעולה עם Leica, זאת בדומה לשאר דגמי הדגל של החברה. במסגרתו של המכשיר ניתן להבחין בכפתור ההדלקה והכיבוי, כפתורי וויסות הווליום, מחבר טעינה מסוג USB Type-C, מגירת הסים וגריל הרמקולים.

על פי השמועות האחרונות בנושא, סדרת ה-Huawei P40 תצא לאור בחודש מרץ הקרוב. 

השוואת מפרטים