המשחק Cyberpunk 2077 נדחה בחמישה חודשים

המשחק המצופה Cyberpunk 2077, שהיה אמור לצאת בחודש אפריל הקרוב, נדחה בכמה חודשים. תאריך ההשקה החדש של המשחק עבר ל-17 בספטמבר. חברת CD Projekt Red, המפתחת את המשחק, הודיעה על הדחיה באופן רשמי באמצעות חשבון הטוויטר של החברה. המשחק מתוכנן להגיע ל-PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia ולמחשב האישי.

לפי הפרטים שסיפקה החברה המשחק כבר גמור, אולם נדרשת עבודה נוספת על מנת ללטש את התוכן הרב ולבצע בדיקות שיבטיחו את איכות המשחק. CD Projekt Red פיתחה גם את סדרת משחקי The Witcher, שהפכו למשחקים גדולים יותר ויותר עם כמות רבה של תוכן. אם כמות התוכן במשחק החדש דומה לזו שהיתה ב-The Witcher 3, לדוגמה, אזי מדובר במשחק שופע למדי שידרוש ליטוש רב.

 

יש לציין כי Cyberpunk 2077 שונה מאוד מ-The Witcher 3. אמנם מדובר במשחק תפקידים, אך במקום מבט שלישי נחווה אותו ממבט ראשון. במקום עולם פנטזיה, Cyberpunk 2077 מתרחש ב-Night City, עיר עתידנית מסוכנת וצבעונית, עם גורדי שחקים, בטון וכבישים. הנוף של The Witcher 3 מתפרש על פני שטח גדול, ואילו הצפיפות ב-Night City יכולה לקחת את השחקנים לבניינים גבוהים עם תוכן רב יותר בכל קילומטר רבוע.

בהודעה החברה נמסר:

אנחנו כרגע במצב שבו המשחק הושלם וניתן לשחק בו, אך יש עדיין עבודה לעשות. Night City היא ענקית – מלאה בסיפורים, תוכן ומקומות לבקר בהם, אבל לאור קנה המידה והמורכבות של כל זה, אנחנו צריכים זמן נוסף כדי לבדוק את המשחק, לערוך תיקונים וללטש אותו. אנחנו רוצים ש-Cyberpunk 2077 יהיה ההישג הגדול ביותר שלנו לדור הנוכחי, והדחיה תיתן לנו את החודשים היקרים שאנו זקוקים להם כדי להפוך את המשחק למושלם.

השוואת מפרטים