מקרן PicoPix Nano (מקור ביקונקט)

סדרות חדשות של מקרני פיליפס מגיעות לישראל ב-11 דגמים

יבואנית מוצרי האלקטרוניקה והאביזרים ביקונקט טכנולוגיות הכריזה על השקת סדרת מקרנים חדשה מבית פיליפס (Philips) הכוללת לא פחות מ-11 דגמים המגיעים מסדרות ה-Screeneo, NeoPix ו-PicoPix. המקרנים מכסים טווח רחב של דרישות ופיצ'רים, החל ממקרן PicoPix Nano זעיר, שגודלו קטן ממכשיר סלולרי, ועד למקרן Screeneo S6 בעל איכות הקרנה של 4K.

כל מוצר בסדרת המקרנים החדשה יאפשר חיבור קל ונוח של טלפונים חכמים, מחשבים ניידים ועוד, כאשר בחלק מהמקרנים מובנית מערכת אנדרואיד המאפשרת הפעלה של אפליקציות המותקנות מראש דוגמת Youtube, Netflix, Ted, VLC, Kodi ועוד.

PicoPix

סדרת מקרני ה-PicoPix הזעירה של פיליפס מגיעה בגודל זעיר במיוחד, כאשר נוכל למצוא בארץ את דגמי ה-PicoPix Nano ו-PicoPix Micro. מקרן ה-Nano מציע איכות וידאו איכותית יחסית לגודל הזעיר של 4.8×5.2×3.6 ס"מ ומסוגל להקרין באיכות Full HD על גודל מסך של עד 60 אינץ', כאשר הוא מגיע עם סוללה מובנית המאפשרת זמן שימוש של עד 80 דקות.

מקרני ה-PicoPix זמינים למכירה במחיר של 899 ש"ח לדגם ה-Nano ו-1490 ש"ח לדגם ה-Micro.

NeoPix

בסדרת מקרני ה-NeoPix נוכל למצוא לא פחות מ-6 דגמים בטווח גדול של מחירים, בהם מקרן ה-NeoPix-Prime, המסוגל להקרין על גודל מסך של עד 120 אינץ' באיכות HD עם בהירות גבוהה של 3500 לומן. את המקרן ניתן למקם במרחק של 20 עד 80 ס"מ מהקיר, עם אפשרות להצגת תכנים בצורה אלחוטית דרך חיבור ה-WiFi המובנה או Bluetooth (להשמעת אודיו).

דגם נוסף בסדרה הוא מקרן ה-NeoPix-Easy, שמגיע עם מגוון חיבורים רחב (USB, HDMI, VGA, Micro SD, AUX), אך ללא אפשרויות לחיבור אלחוטי. מקרן זה מסוגל להקרין באיכות Full HD לגודל של 20 עד 80 אינץ' וניתן להציב אותו במרחק של 80 עד 200 ס"מ מהקיר.

מקרני ה-Neopix זמינים למכירה במחיר של החל מ-389 ש"ח לדגם ה-NeoPix-Start ועד 1990 ש"ח לדגם ה-NeoPix-Ultra, כאשר דגם ה-NeoPix-Prime זמין במחיר של 1149 ש"ח ודגם ה-NeoPix-Easy זמין במחיר של 569 ש"ח.

Screeneo

סדרת המקרנים האחרונה והיוקרתית היא סדרת ה-Screeneo, אשר כוללת את דגמי ה-U3, S4 ו-S6. דגם ה-Screeneo U3 הוא מקרן UST (ר"ת Ultra short throw) המסוגל להקרין על גודל מסך של עד 120 אינץ' ממרחק זעיר של 10 עד 42 ס"מ מהקיר בלבד, ומגיע עם מערך רמקולים מובנה של Dolby Digital 2.1 בעוצמה של 36W.

לעומתו, מקרן ה-Screeneo S6 יוכל להקרין באיכות 4K Ultra HD על גודל מסך של עד 180 אינץ' בעוצמת בהירות של עד 2000 לומן ותמיכה בטכנולוגיית HDR 10 לחווית צפיה איכותית במיוחד, כאשר בדומה ל-U3 הוא יגיע עם מערכת Android מובנית במקרן עצמו להפעלת תכנים ללא צורך בחיבור למכשירים נוספים.

מקרני ה-Screeneo זמינים למכירה במחירים של 6790, 9490 ו-9900 ש"ח לדגמי ה-S4, ה-S6 ו-U3, בהתאמה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות