משחקי Half-Life מוצעים כעת בחינם עד השקת הכותר הבא בחודש מרץ

| יום רביעי, 22 בינואר 2020, 11:11 | משחקים

במהלך החודשים הקרובים תוכלו לשחק בסדרת Half Life ללא תשלום. בהודעה מאת החברה נמסר כי המשחקים הראשיים של הסדרה, אשר זמינים ב-Steam, מוצעים כעת באופן חופשי עד השקת המשחק הבא בסדרה, Half Life Alyx. כלומר, תוכלו לשחק בהם בחינם לפחות עד מרץ הקרוב.

Half Life יצא בשנת 1998. בשנת 2004, לאחר דחיות ובעיות רבות, החברה הצליחה להשיק את Half Life 2 שהתעלה על הציפיות והציג חידושים מרשימים לז'אנר הפעולה מגוף ראשון. שני פרקים נוספים המשיכו את עלילת המשחק: Half Life 2 Episode 1 ו-Half Life 2 Episode 2. האוסף החינמי כולל את המשחקים הללו.

כנימוק להחלטה, החברה הסבירה כי רצתה להקל עלינו להתכונן למשחק הבא, ולרענן את הזכרון עם המשחקים הישנים (המשחק האחרון בסדרה יצא בשנת 2007, לפני 13 שנים). עם זאת, כבר ידוע כי Half Life Alyx לא ממשיך ישירות את אירועי Half Life 2, ולכן הציפייה לסוף הסדרה נותרה בעינה. לכל הפחות, הדבר מאפשר גם לשחקנים צעירים יותר, שאולי שמעו על Half Life אבל לא שיחקו בו עדיין, להתנסות במשחקים הללו ללא תשלום.

"Half Life Alyx מתרחש לפני האירועים של Half Life 2 והפרקים הנוספים שלו, אבל המשחקים חולקים את אותן הדמויות והאלמנטים העלילתיים", נכתב בהודעה מאת Valve. "המפתחים של Half Life Alyx מאמינים שהדרך הטובה ביותר ליהנות מהמשחק החדש היא לשחק קודם במשחקים הקודמים, במיוחד ב-Half Life 2 ובפרקים הנוספים, אז אנו רוצים לעשות את זה קל ככל הניתן."

לחצו כאן למשחק ב-Half Life

לחצו כאן למשחק ב-Half Life 2

לחצו כאן למשחק ב-Half Life 2 Episode 1

לחצו כאן למשחק ב-Half Life 2 Episode 2

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות