לוגו Motorola

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

רשמי: מוטורולה תציג מכשיר דגל בתערוכת MWC

| יום שלישי, 28 בינואר 2020, 09:30 | סלולר

לאחר שהייתה שקטה בגזרת מכשירי הדגל שלה במשך שנה וחצי, מוטורולה מעוניינת לחזור למשחק והחלה בשליחת הזמנות לאירוע שתערוך בתערוכת המובייל MWC הקרובה, אשר תתקיים בין התאריכים 24-27 בפברואר, בעוד שחלק מאירועי ההכרזה יתקיימו עוד לפני הפתיחה הרשמית. בין החברות שיעשו זאת, נמצא את מוטורולה, אשר תקיים את האירוע שלה ב-23 בפברואר, יום ראשון.

מכשיר הדגל האמיתי האחרון מבית מוטורולה היה ה-Motorola Moto Z3, כשזה כלל את מערכת השבבים Snapdragon 835, מערך צילום כפול העובד בשיטה של חיישן צבעוני וחיישן שחור לבן, וסוללה בקיבולת 3000 מיליאמפר/שעה. אחריו פגשנו את ה-Motorola Moto Z4, אך זה לא המשיך את המסורת כמכשיר דגל אלא השתמש במערכת שבבים המיועדת לשוק הביניים.

את ה-Motorola Moto Z3 ראינו לראשונה באוגוסט 2018, כך שמאז יציאתו חלפה כשנה וחצי בה מוטורולה נמנעה מלהתחרות עם השחקניות הגדולות בשוק מכשירי הדגל. עם זאת, המכשיר המסקרן האחרון מתוצרתה הוא כמובן החידוש ל-Motorola RAZR המגיע בתצורה מתקפלת, כך שניתן להשתמש במסך הגדול כשצריך וליהנות מהניידות ומהקלילות של מכשיר קטן בעת הצורך.

מעבר לדברים הללו, איננו יודעים פרטים נוספים על מכשיר הדגל המצופה להיחשף בתערוכה, אך ייתכן כי ההדלפות בנושא יתחילו לזרום לקראת הגעתנו לתאריך הרשמי של פתיחת התערוכה. בנוסף, עקב כך שהחברה לא הציגה אף מכשיר דגל במשך תקופה כה ארוכה, יהיה מסקרן לראות כיצד מוטורולה תבחר לחזור אל התחרות הקשה בשוק מכשירי הדגל.

מקורות
Android Headlines
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות