סדרות מארוול בדיסני פלוס נחשפות בטיזרים ראשונים: הפלקון וחייל החורף, וונדהויז'ן ולוקי

דיסני ניצלה את אירוע הספורט הענק שהתקיים במהלך הלילה בארה"ב על מנת לחשוף טיזרים לשלוש סדרות חדשות מהיקום של מארוול שיגיעו לשירות הסטרימינג "דיסני פלוס". בקטע וידאו קצר בן 30 שניות בלבד הצליחה החברה לדחוס הצצות לסדרות "הפלקון וחייל החורף", "וונדהויז'ן" ו"לוקי", אשר צפויות להגיע בקרוב לשירות הסטרימינג.

הטיזר נפתח עם אנתוני מאקי, שמגלם את דמותו של סם וילסון, הפלקון, בסרטי מארוול וחוזר לתפקיד זה גם בסדרה החדשה. סם נצפה כשהוא אוחז במגן המפורסם של קפטן אמריקה, אותו קיבל מסטיב רוג'רס עצמו בסוף סרט "הנוקמים: סוף המשחק", כשלאחר מכן אנו רואים אותו שוב, מבצע פעלולים אוויריים כמו שרק הוא יכול, בזמן שחברו באקי (חייל החורף בגילומו של סבסטיאן סטן) סוגר חשבונות עם "זימו" (דניאל בריהל), הנבל מסרט "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" על הקרקע.

משם אנו חותכים ישירות לסדרה "וונדהויז'ן" (WandaVision), שמציגה בפנינו את אליזבת' אולסן (וונדה מקסימוף) ופול בתאני (ויז'ן) שמתקשרים זה עם זו בביתם כשנראה כאילו הם מגלמים דמויות שונות בכל פעם, או לכל הפחות מצבים שונים בחייהם, ייתכן במקומות שונים בזמן. הסדרה הוגדרה על ידי מארוול כסיטקום הבוחן את הקשר בין שתי הדמויות, כשאל בתאני ואולסן יצטרפו גם קאט דנינגס ("מרוששות"), שהופיעה בעבר בסרט "ת'ור", ורנדל פארק ("חמוץ מתוק" / Fresh Off The Boat), גם הוא הופיע בסרט מארוול בעבר, בתפקיד קטן ב"אנטמן והצרעה".

לבסוף, אנחנו מקבלים הצצה מאוד חטופה לדמותו של לוקי (Loki), אותו שב לגלם טום הידלסטון, שמבטיח לשרוף את הכל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות