לוגו STEAM של חברת VALVE

שיא חדש ל-Steam: כמעט 19 מיליון שחקנים מחוברים בו-זמנית

| יום שני, 3 בפברואר 2020, 16:10 | משחקים

Steam, חנות המשחקים המקוונת של Valve, ממשיכה לצמוח. כעת החנות שברה שיא נוסף של שחקנים אשר היו מחוברים בו זמנית לשירות, עם 18,801,944 גיימרים. השיא נרשם ב-SteamDB אתמול, יום ראשון, קצת לאחר השעה ארבע אחר הצהריים.

יום ראשון הוא חלק מסוף השבוע במדינות המערב, ומסיבה זו מהווה את אחד הימים הפעילים ביותר בתחביב הגיימינג. השיא הקודם של Steam עמד על 18,537,490 שהיו מחוברים בו זמנית בחודש ינואר בשנה שעברה. השיא החדש חוצה את המספר המרשים הזה במאות אלפי שחקנים.

מתוך SteamDB

עם זאת, מבט נוסף בנתונים מעלה תמונה מסקרנת: לא כל השחקנים אשר מחוברים ל-Steam משחקים במשהו. למעשה, בעוד שמספר השחקנים המחוברים ל-Steam עולה, מספר הגיימרים שהפעילו משחק כלשהו עמד על 5.8 מיליון, נמוך משמעותית מהשיא הנוכחי שעומד על 7 מיליון שחקנים שהיו בתוך משחק כלשהו בו-זמנית. השיא נקבע לפני שנתיים ולא נשבר מאז. במילים אחרות – יותר שחקנים נמצאים ב-Steam, אבל זה לא אומר שהם מפעילים משחקים.

אם כך, מה עושים כל השחקנים האלה ב-Steam, אם הם לא משחקים? Valve לא מפרסמת את הנתונים הללו, כך שאין לנו דרך לדעת בוודאות. ניתן להניח ששחקנים רבים נותנים ל-Steam לרוץ עם עליית המחשב, גם כשהם לא משחקים במשהו. אולי הם משתמשים בשירות החברים של Steam כדי לדבר עם שחקנים אחרים. כך או כך, בתור חנות מקוונת, עליה במספר המשתמשים היא תמיד דבר חיובי עבור Steam ועבור מפתחי המשחקים המציעים את עבודתם בחנות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות