אוזניות Redemption ANC (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אוזניות Redemption ANC (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

האוס אוף מארלי משיקה מגוון חדש של אוזניות בישראל

מותג האוזניות "האוס אוף מארלי" (House of Marley) משיק היום (ה', 6.2.2020) מגוון חדש של אוזניות בישראל. באירוע מצומצם לעיתונאים שנערך מוקדם יותר היום בחנות הדגל של החברה בתל-אביב, הושקו דגמי ה-Redemption ANC, אוזניות נטולות חוטים (TWS), וזוג אוזניות On-Ear, האחת היא ה-Exodus ANC עם סינון הרעשים, והשנייה – Positive Vibration XL, המציעה חיי סוללה ארוכים ומחיר נוח.

כמו בכל אירוע השקה, דגש מיוחד ניתן לחומרים מהן בנויות האוזניות, עם התייחסות מיוחדת לשמירה על הסביבה תוך שימוש בחומרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה. כך למשל, אוזניות ה-TWS החדשות של החברה מיוצרות בשימוש בבמבוק, סיבי עץ טבעיים, סיליקון ממוחזר ופלסטיק מתכלה, בעוד באוזניות ה-Exodus ANC משולבים אלומיניום ובד ממוחזרים.

אוזניות Redemption ANC נטולות חוטים

הדגם החדש של האוזניות נטולות החוטים מבית House of Marley, ניסיון נוסף בהתמודדות מול התחרות הגדולה הקיימת בשוק. ה-Redemption ANC משתלבות בין הדגמים המעטים הטוענים לסינון רעשים.

האוזניות מציעות עמידות בפני מים תחת תקן IPX4 (הגנה מפני השפרצות\זיעה) תומכות בקישוריות בלוטות' 5.0 ומאפשרות חיבור מיידי בעת הוצאתן מקופסת הטעינה, זאת לאחר ביצוע החיבור הראשוני כמובן. בהאוס אוף מארלי מבטיחים בין 5-7 שעות פעולה בטעינה בודדת, כאשר יחד עם קופסת הטעינה ניתן לקבל עד 20 שעות שימוש, וניתן לבצע גם טעינה מהירה בת 10 דקות לקבלת 2.5 שעות שימוש באוזניות. הקופסה נטענת באמצעות כבל USB-C.

מחיר אוזניות Redemption ANC בישראל: 690 שקלים.

אוזניות Exodus ANC מסננות רעשים

אוזניות הדגל של House of Marley עושות דרכן לישראל ומביאות תמיכה בסינון רעשים אקטיבי (ANC). את האוזניות החדשות מציידת החברה עם דרייברים בגודל 50 מ"מ והן מסוגלות להתחבר לשם האזנה למוסיקה הן באמצעות בלוטות' 5.0 והן בחיבור כבל.

חיי הסוללה שמציעות אוזניות ה-Exodus ANC עומדים על כ-28 שעות כשסינון הרעשים (ANC) פעיל, ובהאוס אוף מארלי מציינים עד 80 שעות עבודה ללא שימוש ב-ANC. בנוסף, מאפשרת החברה טעינה מהירה של האוזניות, כך ש-15 דקות טעינה יספיקו לקבלת עד 6 שעות נגינה, בעוד טעינה מלאה של האוזניות תדרוש 3 שעות.

מחיר אוזניות Exodus ANC בישראל: 990 שקלים.

אוזניות Positive Vibration XL

דגם אוזניות חדש נוסף שמגיע ארצה מציע את סגנון ה-On-Ear במחיר נגיש יותר ועם חיי סוללה ארוכים למדי העומדים על 24 שעות, וכן אפשרות טעינה מהירה של 10 דקות לקבל שעתיים של האזנה למוסיקה, כשבנוסף ישנה אפשרות לחיבור כבל לשם האזנה גם ללא חיבור באמצעות בלוטות' (5.0). האוזניות משתמשות בדרייברים בגודל 40 מ"מ ומשלבות מיקרופון לשם ביצוע שיחות.

מחיר אוזניות Positive Vibration XL בישראל: 399 שקלים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות