המשך לסרט עתיר הכוכבים “רצח כתוב היטב” נמצא בפיתוח

רצח כתוב היטב (תמונה באדיבות פורום פילם) רצח כתוב היטב (תמונה באדיבות פורום פילם)

אולפני הקולנוע של ליונסגייט (Lionsgate) הודיעו באופן רשמי כי יפתחו סרט המשך ל”רצח כתוב היטב” (Knives Out) שהגיע לבתי הקולנוע בסוף השנה שעברה. את הדברים אישרו מנכ”ל ונשיא החברה במסגרת שיחת ועידה שערכו עבור המשקיעים לאחר פרסום דוחותיה הכספיים.

“רצח כתוב היטב” לא היה זה סרט עם תקציב ענק שמבוסס על ספרי קומיקס, לא סרט אקשן ולא חלק מסדרת סרטים ארוכת שנים ובלתי נגמרת, אלא תעלומה בלשית בסגנון אגתה כריסטי מאחוריה עמד הבמאי והתסריטאי ריאן ג’ונסון (Rian Johnson), שהביאה עימה מגוון רחב של כוכבים, בהם דניאל קרייג, ג’יימי קרטיס, כריס אוונס, טוני קולט, דון ג’ונסון ואחרים.

“רצח כתוב היטב” היה הכוכב הגדול של ליונסגייט ברבעון שחתם את שנת 2019 ובחברה לא שכחו לציין זאת שוב ושוב בדוחות הכספיים שפורסמו בסוף השבוע האחרון. לדברי החברה, חטיבת הקולנוע והסרטים הציגה עליה של 30.7% משנה לשנה בהכנסות במהלך הרבעון, עם נתון של 473.9 מיליון דולר, ועם רווח של 49 מיליון דולר. בליונסגייט מציינים כי ההכנסות ממכירות כרטיסים של “רצח כתוב היטב”, שתקציבו עמד על כ-40 מיליון דולר, מתקרבות כבר ל-300 מיליון דולר.

מנכ”ל החברה המשיך להתייחס לסרט במבט על העתיד ורמז אף ליצירת פרנצ’ייז של ממש מהסרט. לדבריו, הסרט “משמש כהוכחה לכך שפרנצ’ייז יכול לצמוח מכל אחת מהסגמנטים של התוכן שאנו מייצרים“.

הסרט המקורי עוסק בבלש בנואה בלאנק, אותו משחק דניאל קרייג (Daniel Craig), כשדמותו ככל הנראה תהיה המוקד גם בסרט ההמשך, עם תעלומה חדשה כמובן. יתר השחקנים ככל הנראה לא יצטרפו לסרט נוסף, שכן מדובר בדמויות שהיו קשורות באופן הדוק לתעלומה אותה ניסה בלאנק לפתור ב”רצח כתוב היטב”, ואלו כבר מיצו את ייעודן.

קראו את הביקורת שלנו לסרט בלחיצה כאן.

השוואת מפרטים