כך תצפו באירוע ההכרזה של סמסונג על דגמי ה-Galaxy S20 וה-Galaxy Z Flip

תמונה: Samsung

חודשים של המתנה, דיווחים ושמועות עומדים להתנקז לרגע אחד בו סמסונג תחשוף לראשונה באופן רשמי את סדרת מכשירי הדגל גלקסי S20 החדשה שלה, בנוסף למכשיר מתקפל עדכני מתוצרתה מדגם גלקסי Z פליפ. עם זאת, במהלך החודשים האחרונים נחשפנו לעיצובם המלא של המכשירים, למפרטם ולתג המחיר, כך שכל שנותר לסמסונג לעשות הוא לשחרר את המכשירים אל הקהל.

באירוע ההכרזה הקרוב סמסונג תציג את שלושת דגמי הדגל החדשים שלה תחת השמות Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ו-Galaxy S20 Ultra, כאשר כל השלישייה צפויה להגיע עם מסכים בקצב רענון גבוה העומד על 120 הרץ, בעודם כוללים פאנלים זהים מסוג Dyanmic AMOLED ורזולוציה המסתכמת ב-+WQHD עם חור מצלמה בחלקם העליון.

מתחת למכסה המנוע אנו צפויים לקבל את מערכת השבבים Snapdragon 865 בשווקים מסוימים, לצד ה-Exynos 990 לשווקים אחרים. בנוסף אליה נוכל להשתמש ב-8 או 12 גיגה-בייט של זיכרון עבודה בדגמי ה-Galaxy S20 וב-Galaxy S20 Plus, כשה-Galaxy S20 Ultra יגיע בגרסאות של 12 ו-16 גיגה-בייט של זיכרון עבודה.

על פי ההדלפות הרבות, מערכי הצילום של המכשירים יציעו חיישנים ברזולוציות של 64, 12 ו-12 מגה פיקסל, כשהפרטים שלעיל תקפים לדגם הסטנדרטי, בעוד שדגם הפלוס כולל גם חיישן לאיסוף עומק (ToF) ודגם האולטרה כולל מערך צילום שונה לחלוטין המורכב מ-4 חיישנים של 108, 48 ו-12 מגה פיקסל לצד חיישן לאיסוף עומק. עם זאת, מצלמות הסלפי במכשירים יגיעו ברזולוציה של 10 מגה פיקסל לדגם הרגיל ולדגם הפלוס, בשעה שדגם האולטרה יקבל מצלמה ברזולוציית 40 מגה פיקסל.

לצפייה בשידור החי מהאירוע ניתן ללחוץ על הסרטון שבראש הכתבה. האירוע ייפתח בשעה 21:00 לפי שעון ישראל.

לקריאת המפרט המלא של דגמי ה-Galaxy S20 ניתן ללחוץ כאן, ובשביל ה-Galaxy Z Flip ניתן ללחוץ כאן.

השוואת מפרטים