התרשמות ראשונה: Samsung Galaxy Z Flip

הסמארטפונים המתקפלים מקבלים תאוצה בשנת 2020, ואחד מהראשונים בינים שאנו זוכים לראות מול עינינו הוא ה-Galaxy Z Flip, עליו הכריזה סמסונג באירוע ה-Unpacked 2020 שערכה אתמול (ג') בסן פרנסיסקו.

הסמארטפון המתקפל החדש מאמץ את עיצוב הצדפה (Flip Phone), כך שמימדיו קטנים למדי כשהוא במצב סגור, מה שהופך אותו לנוח למדי לנשיאה. פתיחת המכשיר מתבצעת באותה דרך בה הכרנו את מכשירי הצדפה העתיקים, כשעם הפתיחה יגלה לפנינו מסך גדול למדי בגודל 6.7 אינץ'.

גודלו של המכשיר מאפשר אחיזה נוחה מאוד ביד אחת, אם כי לחלקו העליון יהיה קשה יותר להגיע בנוחות בשל גובהו הרב. כשהוא במצב מקופל הנשיאה שלו נוחה למדי והוא מתאים כמעט בדיוק מושלם לכף היד, לפחות במקרה שלי, וכמעט שאינו מורגש בכיס המכנסיים.

המסך הגדול מאפשר שימוש שוטף במכשיר מבוסס האנדרואיד בקלות ובאותה דרך בה אנו משתמשים בכל מכשיר אחר הקיים בשוק, כשבנוסף קיימת האפשרות לנצל את קיפול המסך כדי לפצל את תצוגת האפליקציות, לשם עבודה על המסך בחלקו העליון של המכשיר והצגת כלים שונים לעבודה באותה אפליקציה בחלקו התחתון.

סמסונג דאגה לעמידות גבוהה של המכשיר, הוא אינו מרגיש כאילו הוא עומד להישבר כל רגע, כשהפתיחה והסגירה שלו מרגישה עמידה, אם כי מעט נוקשה ממה שהייתי מצפה. ועדיין – ניתן לפתוח ולסגור אותו גם ביד אחת, אף הנוקשות של הציר שמאפשר את קיפולו. בחלק המסך המתקפל ניתן להרגיש כי אכן מדובר בזכוכית דקיקה, ולא בפלסטיק שהופיע בדגמים קודמים.

Galaxy Z Flip (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Galaxy Z Flip (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

מחירו של המכשיר עדיין גבוה למדי, מה שככל הנראה יהפוך אותו אטרקטיבי פחות עבור הציבור הרחב. בישראל יימכר המכשיר תמורת כ-5,600 שקלים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות