רמקול/שלט SRS-LSR200 (מקור סוני)

סוני מכריזה על רמקול ה-SRS-LSR200 – רמקול נייד לטלוויזיה עם שלט מובנה

חברת סוני (Sony) והשוק היפני ידועים בתור שוק ייחודי המייצר מוצרים לא שגרתיים במיוחד, כאשר הפעם סוני הציגה את ה-SRS-LSR200, רמקול אלחוטי לטלוויזיה המשלב בתוכו גם שלט אוניברסלי להפעלה נוחה של הטלוויזיה ישירות מהרמקול עצמו.

הדבר הראשון שצריך להבהיר על רמקול ה-SRS-LSR200 הוא שבעוד שמדובר על רמקול אלחוטי, הוא איננו רמקול Bluetooth, אלא רמקול שמשדר אודיו מהטלוויזיה עצמה בחיבור 2.4GHz יעודי דרך בסיס הרמקול, שמשמש כתחנת הטעינה שלו וגם לחיבור האודיו אליו, כאשר ברמקול עצמו קיים חיבור אוזניות למשתמשים שאינם מעוניינים להפריע לסובבים.

ניתן להתייחס ל-SRS-LSR200 כגרסת הרמקול של אוזניות הטלוויזיה המוכרת, כאשר הוא נועד לספק שמע נוח יותר למשתמש עם אפשרות לקחת את הרמקול ברחבי הבית תוך שמירת האפשרות לשלוט על הטלוויזיה גם ללא הצורך בשלט הרגיל או קו ראיה רגיל הדרוש בשלטי ה-IR.

רמקול/שלט SRS-LSR200 (מקור סוני)

הסוללה המובנת ב-LSR200 מספיקה לעד 13 שעות שימוש, כאשר הרמקול משלב 2 רמקולי 2W ליצירת שמע איכותי ונקי, ובנוסף, החברה מגדירה את הרמקול כ"עמיד בפני טפטוף" (drip-proof), מה ששקול לתקן העמידות במים IPX2. הכוונה לכך כי ניתן להשתמש בו גם במטבח.

רמקול ה-SRS-LSR200 יהיה זמין למכירה ביפן החל מה-22.2 במחיר של 20000 ין או כ~624 ש"ח.

אין ספק כי מדובר במוצר חריג יחסית בעידן הבית החכם הנוכחי, אך עם זאת מדובר למעשה בפתרון חכם לבעיה של שמיעת הטלוויזיה, כאשר לא נמצאים בסביבה המיידית שלה ובעוד ניתן להשתמש באוזניות אלחוטיות לצורך זה, הן למעשה מפריעות לשמוע את הסביבה בעוד שרמקול ה-SRS-LSR200 מאפשר למשתמש לקחת אותו איתו ברחבי הבית.

מקורות
theverge
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות