דברים מוזרים 3 (תמונה: Netflix)

נטפליקס חושפת טיזר ראשון לדברים מוזרים 4: מרוסיה באהבה

הסדרה דברים מוזרים (Stranger Things) עומדת לחזור מאוחר יותר השנה לעונתה הרביעית ובנטפליקס חושפים כעת טיזר ראשון וקצר, שעונה על שאלה חשובה שהוצגה בתום העונה השלישית. אף שהטיזר הראשון נחשף, בנטפליקס לא מציינים בשלב זה את תאריך עלייתה של עונה 4 של הסדרה.

החל מכאן והלאה ישנם ספוילרים לעונה החדשה ולקודמותיה, כך שתוכלו לעצור כאן אם אינכם מעוניינים בהם.

הטיזר הקצרצר ממקם אותנו אי שם ברוסיה ומציג עבודות המתקיימות על פסי רכבת. רוח הדברים, וכן השם שניתן לעונה 4 של דברים מוזרים – "מרוסיה באהבה", ממקמים את העונה החדשה ברוסיה, לפחות בחלקה. שם העונה מתייחס לאחד מסרטי ג'יימס בונד המוכרים משנת 1963, בכיכובו של שון קונרי, אך פסי הרכבת המוצגים עשויים להעיד גם על התרחשות חלק מהעלילה על רכבת האוריינט אקספרס, גם זו לקחה חלק בסרט "מרוסיה באהבה".

השאלה הגדולה שנשאלה בסופה של העונה השלישית של "דברים מוזרים" נגעה לאמריקאי שהוסתר בתא כלא ברוסיה. זהותו לא נחשפה בעונה השלישית, אך נוכחותו של ג'ים הופר, אותו משחק דיוויד הארבור, בטיזר, כשהוא עובד על פסי הרכבת תחת פיקוח רוסי, מעידה על כך שהוא האמריקאי שהוסתר. כזכור, בעונה השלישית ניתן היה להסיק כי דמותו של הופר הלכה לעולמה לאחר פיצוץ המכשיר שאיפשר לפתוח את השער בין העולם שלנו ובין העולם ההפוך (Upside Down).

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות