לוגו גוגל

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

הדלפה: זה הוא המבט הראשון שלנו על עיצובו של ה-Google Pixel 5 XL

את סדרת ה-Pixel 5 אנחנו צפויים לקבל רק בחודש אוקטובר, אשר יגיע אלינו בעוד כ-8 חודשים, אך נראה כי כבר בשלב זה ההדלפות מתחילות לזרום והראשונה מביניהן מציגה את חלקו האחורי של דגם ה-Pixel 5 XL במלואו. את ההדלפה אנחנו מקבלים מהיוטיובר ג'ון פרוסר (Jon Prosser), העומד מאחורי ערוץ היוטיוב Front Page Tech המחזיק מאחוריו מעל 170 אלף מנויים.

כבר בזמן ההכרזה על סדרת ה-Pixel 4 לא מעט מאיתנו היו מאוכזבים לראות כי גם בסדרה הזו גוגל בחרה לשלב פחות מ-3 מצלמות, זאת לעומת המתחרות שהתקדמו ל-3-4 ואפילו 5 מצלמות רק בחלק האחורי של מכשירי הדגל שלהן. גוגל, לעומת זאת, נשארה מאחור והפיצה את סדרת הדגל שלה עם זוג מצלמות המאפשרות ביצוע זום אופטי עד 2 וצילום רגיל.

Google Pixel 5 XL (תמונה: Front Page Tech)

Google Pixel 5 XL (תמונה: Front Page Tech)

דרך התמונה החדשה המציגה את מכשיר ה-Pixel 5 XL אנחנו רואים לראשונה כי גוגל הטמיעה חיישן שלישי במערך הצילום האחורי, ופרוסר מספר כי החיישן התחתון במערך יאפשר צילום בזווית רחבה. מעבר לכך, פרוסר מדגיש כי המכשיר עליו אנחנו מסתכלים הוא אחד משלושה עיצובים נסיוניים מהם גוגל תבחר אחד ותתקדם איתו לכיוון העיצוב הסופי. זוג העיצובים האחרים כוללים מערך צילום מרובע בדומה לסדרה הנוכחית, כך ששם אין יותר מידי לראות.

במסגרתו של הסמארטפון ניתן להבחין בכפתורי ויסות הווליום וכפתור ההדלקה והכיבוי אשר ממוקם מעל, בזמן שמערך הצילום נמצא בתוך מודול אליפטי הבולט מגבו של המכשיר. אודות חזיתו, פרוסר מגלה כי החלק הזה עדיין אינו גמור לחלוטין וכל מה שניתן לראות שם זה עיצוב הזהה לחזיתו של ה-Pixel 4 XL, אך עם שול עליון מעט קטן יותר.

כאמור, את הכרזתה על סדרת ה-Pixel 5 גוגל עתידה לקיים בחודש אוקטובר בסוף השנה, כך שיש לנו עוד המון זמן עד להשקת המכשירים בפועל והעיצובים הסופיים עדיין עשויים להשתנות עד אז.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות