קיאנו ריבס ב-Cyberpunk 2077

קיאנו ריבס ב-Cyberpunk 2077

ייתכן ש-Nvidia תוציא מאיץ גרפי של Cyberpunk 2077 במהדורה מוגבלת

| יום שני, 17 בפברואר 2020, 19:24 | חומרה, משחקים

ייתכן ו-CD Projekt, החברה המפתחת את Cyberpunk 2077, תשתף פעולה עם Nvidia על מנת להוציא גרסה מיוחדת של כרטיס מסך כלשהו, לקראת יציאת המשחק בחודש ספטמבר. Cyberpunk 2077 הוא בין המשחקים המצופים ביותר של השנה ושחקנים רבים כנראה מעוניינים לשדרג את המחשב שלהם לקראתו, כך שמדובר בהזדמנות מוצלחת עבור שתי החברות.

CD Projekt אותתה על כוונתה בחשבון הטוויטר הרשמי של המשחק, שם החברה פנתה ישירות ל-Nvidia ושאלה, "הי, Nvidia GeForce, מה דעתך ליצור גרסה מוגבלת של כרטיס מסך של Cyberpunk 2077"? בתגובה, חשבון הטוויטר של GeForce הגיב בצורה מעורפלת למדי מבלי לספק תשובה ברורה.

המפתחים של Cyberpunk 2077 המשיכו לדחוק ב-Nvidia וכתבו: "נו, באמת! אל תגידו לנו שלא חשבתם על זה…". לבסוף Nvidia חשפה תמונה מטושטשת של הכרטיס המדובר (כביכול), ובכך אישרה כי מדובר לכל הפחות בקונספט שכבר נמצא בפיתוח. ייתכן ושתי החברות בודקות האם יש דרישה למהדורה מוגבלת כזו, או שאולי ההחלטה כבר התקבלה ואנו רואים את תחילת הקמפיין השיווקי. כך או כך, ברור כי לא מדובר בשיחה "תמימה" ואקראית בין החברות.

תמונה: nVidia

Cyberpunk 2077 נראה כמשחק תובעני למדי שידרוש חומרה מתקדמת יחסית כדי לרוץ היטב. המפרט הטכני הדרוש להרצת המשחק עדיין לא פורסם באופן רשמי, אך שמועות גורסות כי יהיה צורך בכרטיס GeForce 1080Ti או בחומרה מקבילה, על מנת להריץ את המשחק באופן משביע רצון. ייתכן כי כרטיס חזק אף יותר יהיה דרוש כדי להריץ את המשחק עם הגדרות הגרפיקה הגבוהות ביותר.

מבחינה טכנית, ייצור מעטפת מעוצבת עבור כרטיס מסך אינו אתגר משמעותי עבור Nvidia, ומהווה בעיקר החלטה שיווקית – אם שתי החברות החליטו על כך, אין סיבה שלא נראה את כרטיס הסייברפאנק מגיע לחנויות בהמשך השנה. אין ספק כי נשמע פרטים נוספים על המוצר האפשרי, אם אכן ייצא לפועל, בחודשים הקרובים. אחד המגיבים בטוויטר שיתף תמונה של עיצוב אפשרי לכרטיס כזה, אותו הוא כנראה הכין באופן פרטי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות