צילום: Activision

דיווח: מצב הבאטל רויאל של Modern Warfare יגיע כנראה בחודש הבא

המשחק Call of Duty: Modern Warfare הפופולארי יקבל מצב באטל רויאל בשם Warzone שיגיע בחודש הבא – כך לפי דיווח חדש מאת מקורות שכנראה מגיעים מצוות הפיתוח עצמו. לפי אותם מקורות, משחק הבאטל רויאל יגיע תוך כמה שבועות לפחות, ואלא אם יהיו הפתעות לא צפויות, נראה השקה של המצב החדש כבר בתחילת מרץ.

Warzone יהיה זמין לכל השחקנים של Modern Warfare ללא תשלום נוסף, ואינו תלוי בחבילה שרכשתם עבור המשחק, אך הוא כן ישתמש בהתקדמות שלכם בהתאם ל-Battle Pass כזה או אחר שכבר רכשתם. משמעות הדבר היא שאם פתחתם תכנים קוסמטיים כלשהם, הם יהיו זמינים עבורכם גם במצב הבאטל רויאל.

הדיווח החדש מגיע לאחר שבוע עמוס בשמועות, לפיהן Modern Warfare יקבל מצב באטל רויאל משלו. השמועות החלו אחרי ש-Activision הכריזה על עונה חדשה למשחק, באמצעות טריילר שבו ניתן היה גם לראות חיילים נוחתים ממטוס לעבר מפה גדולה מהרגיל. לאחר מכן נמצאו עדויות לקיומו של Warzone בין קבצי המשחק Modern Warfare.

לפי הדיווח, תושק גם גרסה עצמאית וחינמית של Warzone, בנפרד מ-Modern Warfare, אך לשחקנים תינתן האפשרות לשדרג את המשחק לחוויה המלאה תמורת תשלום, אולם לא נמסר כמה השדרוג צפוי לעלות ומה בדיוק יהיו ההבדלים בין הגרסאות. עם זאת, בדיווח נמסר גם כי אנו צפויים לשמוע עוד על מצב המשחק החדש כבר השבוע, היות ויוצרי רשת כבר הוזמנו למשרדי המפתחים כדי להסריט את עצמם משחקים.

מקורות
VGC
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות