כך תצפו באירוע ההכרזה של Huawei על המכשיר המתקפל Huawei Mate Xs

רק לפני מספר ימים קיבלנו לראשונה אישור רשמי מוואווי (Huawei) כי זו תקיים אירוע הכרזה ב-24 בפברואר, וכעת אנחנו רואים סממן ראשון לכך דרך סרטון מתוזמן ביוטיוב (Youtube) אשר יחל להציג את השידור החי בתאריך המוזכר לעיל. במסגרת האירוע שתערוך צפויה החברה להציג לראשונה את המכשיר המתקפל Huawei Mate Xs, כשזה עתיד להביא עמו מספר חידושים.

בסרטון אותו העלתה ליוטיוב פרסמה החברה גם תמונת נושא העומדת לצידו, וזו כוללת כיתוב ומאחוריו נמצא איור של ריבוע בעל פינות מעוגלות וריבוע פנימי בעל פינות חדות. הריבוע הפנימי מזכיר לחלוטין את מכשיר ה-Huawei Mate X במצב פתוח, כך שייתכן שוואווי מנסה לרמוז לנו פעם נוספת על ההכרזה הצפויה על המכשיר המתקפל.

עם זאת, המדליף הצעיר Max J פרסם לאחרונה בחשבון הטוויטר שבבעלותו כי ה-Huawei Mate Xs הוא בפשטות ה-Huawei Mate X. המדליף לא הרחיב באילו קטגוריות בדיוק המכשירים דומים, אך על פי הדלפות קודמות, ה-Huawei Mate Xs צפוי להגיע עם אותו עיצוב, אך עם מערכת שבבים חדשה ועוצמתית יותר לצד מבנה חזק יותר.

מעבר לדברים הללו, החברה משוערת להציג גם מספר מוצרים נוספים עקב הטיזרים האחרים שהפיצה, בהם ניתן היה לראות תיעוד למוצרים חכמים לבית, שעון חכם ועוד. השידור החי ביוטיוב יחל לפעול ב-24 בפברואר, בשעה 15:00 לפי שעון ישראל.

בנוסף, החברה תערוך מאוחר יותר באותו יום אירוע נוסף המתייחס לצד התוכנה והדרכים בהן תתמודד החברה עם הסנקציות המתמשכות מצד ממשל ארה"ב שאינן מאפשרות לה לעשות שימוש בשירותים ובאפליקציות של גוגל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות