הוכרז: Desperados 3 יגיע בקיץ

| יום שישי, 21 בפברואר 2020, 16:08 | משחקים

סדרת משחקי הטקטיקה במערב הפרוע, Desperados, תקבל כותר חדש בחודשים הקרובים. למרות שהמשחק פספס את יעד ההשקה המשוער שנקבע לשנה שעברה, כעת מפיצת המשחק, THQ Nordic, מאשרת כי Desperados 3 יגיע במהלך הקיץ הקרוב. בכך סדרת Desperados תזכה למשחק חדש לאחר הפסקה של יותר מעשור. למשחק כבר יש דף ב-Steam. לצד ההכרזה חשפה החברה טריילר של דמות חדשה איתה ניתן לשחק במשחק.

משחקי Desperados מאפשרים לשחקנים להפעיל כמה דמויות עם יכולות שונות על מנת להתגבר על מכשולים בשלב, להתחמק מאויבים ולסיים משימות שונות במערב הפרוע. באופן כללי, מדובר על נוסחה המזכירה את משחקי Commandos האהובים, אולם בתפאורה של המערב הפרוע, בניגוד למלחמת העולם השניה. המשחק הראשון בסדרת Desperados יצא ב-2001. כמה שנים לאחר מכן, ב-2006, יצא המשחק השני בסדרה, ואילו ב-2007 יצא "Helldorado".

בטריילר ששוחרר לצד ההכרזה על Desperados 3 ניתן לראות את הדמות החדשה במשחק – Doc McCoy. מדובר בצייד ראשים עם נטיה משונה לרעלים, גז הרדמה ופתיונות. הדוקטור גם לא בוחל בשימוש בכלי נשק, וברשותו אקדח עם קנה מוארך שמאפשר לו לפגוע ביריבים גם בטווח רחוק יותר. ניתן להתרשם מהדמות החדשה בקטעי המשחקיות שבטריילר.

המשחק מפותח על ידי חברת Mimimi Games. הסטודיו פיתח גם את המשחק Shadow Tactics: Blades of the Shogun המוערך, שמציג משחקיות דומה והצליח לזכות באהדת השחקנים. Desperados 3 יגיע למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One. עד שהמשחק יגיע בקיץ, נזכיר כי כבר כעת באפשרותכם לשחק ב-Commandos 2 Remastered, שיצא רק בחודש שעבר, והינו זמין ב-Steam.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות