חברים

תמונה: WarnerMedia

הסדרה “חברים” תחזור לפרק איחוד במאי 2020, עם משכורות שמנות לכל השחקנים

“חברים” היא כנראה הסדרה המוכרת, וגם בין המצליחות ביותר, בהיסטוריה של סדרות הסיטקום, ולאחר שזכתה לאחרונה לתחייה מחודשת דרך הסכמי שידור בנטפליקס, נראה כי באולפני האחים וורנר כבר מוכנים להחזיר את צוות השחקנים המקורי לפרק איחוד חדש שיעלה לשידור במאי 2020, כך עולה מתוך דיווח של ההוליווד ריפורטר.

לפרק האיחוד יחזרו ששת השחקנים שהובילו את הסדרה המקורית בכל 10 עונותיה. האיחוד צפוי להיות לא מתוסרט. על פי הדיווח, ג’ניפר אניסטון (רייצ’ל גרין), קורטני קוקס (מוניקה גלר), ליסה קודרו (פיבי בופה), מאט לה-בלאנק (ג’ואי טריביאני), מת’יו פרי (צ’נדלר בינג) ודיוויד שווימר (רוס גלר) יקבלו כל אחד בין 2.5-3 מיליון דולר עבור פרק האיחוד. מדובר בסכום יותר מכפול מכמיליון הדולרים שקיבלו השחקנים עבור כל פרק בסדרה כשזו עדיין הייתה משודרת מידי שבוע.

המשכורות הגבוהות אינן מפתיעות במיוחד. חברים ידועה כאחת מהסדרות המניבות ביותר בטלוויזיה, כזו שהצליחה, על פי הדיווחים, לגרום לחברת WarnerMedia לשלם סכום שנאמד בכ-425 מיליון דולר לשידור 10 העונות של הסדרה בערוץ הסטרימינג החדש HBO Max למשך 5 שנים (כ-85 מיליון דולר לשנה), זאת לאחר שב-2019 שילמה נטפליקס סכום שנע בין 80-100 מיליון דולר עבור תענוג דומה.

על פי ההערכות, ששת חברי הקאסט המקוריים של חברים חתמו על הסכם לקבלת תמלוגים משידורי סינדיקציה (שידורים חוזרים) של הסדרה, עת חתמו על הסכמים חדשים עבור עונות 9 ו-10 של הסדרה. על פי הדיווחים, כל אחד מהשחקנים מקבל כ-2% בתמלוגים, סכום שעשוי להתפרש למיליוני דולרים מידי שנה עבור כל אחד מהם.

בן ווינסטון, שיפיק ויביים את פרק האיחוד שיתף דרך חשבון הטוויטר שלו תמונה (ראו בראש הכתבה), אשר לצידה בישר על החלק שייקח בהפקת הפרק, שישודר באופן בלעדי בערוץ הסטרימינג HBO Max. בשלב זה לא ידוע על הסכמים להפצת הפרק בערוצים נוספים, או היכן ישודר בישראל ומתי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות