איילת זורר, אירוע תוכן HOT לשנת 2020 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

איילת זורר, אירוע תוכן HOT לשנת 2020 (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אלו סדרות המקור של HOT לשנת 2020

חברת HOT ערכה היום (ג', 25.2) את אירוע התוכן השנתי שלה, בו הציגה את תכני המקור החדשים אותם היא מתכננת להשיק במהלך שנת 2020. בין התכנים החדשים נוכל לראות סדרות חדשות כמו "שנות הירח" של אביב גפן ואת הסדרה "בוגד" בכיכובם של ליאור אשכנזי, עוז זהבי וניב סולטן ו"לאבד את אליס" עם איילת זורר, לצד עונות חדשות לסדרות המקוריות "שבאבניקים", "מלכות", "ג'ודה" "ומצולמים".

במהלך האירוע התייחסה מנכ"לית HOT, טל גרנות, לנושא התכנים המקוריים, וההשקעות הגדולות המתבצעות בהן, לצד הדרישה של השחקניות המקומיות (HOT ו-yes) להפיק תכני מקור כחלק בלתי נפרד מלוח השידורים, בעוד שחקניות הסטרימינג זוכות ליחס שונה מצד המחוקק. גרנות ניצלה את הבמה כדי לדרוש שינוי בשוק התקשורת הישראלית והתייחסה באופן ספציפי לתחום הספורט, בו לטענתה עלו עלויות השידור מהשקעה בת 25% מסך תקציבי התוכן של החברה בשנת 2014, לרמה של 50% מהשקעה זו כיום.

לצד דברים אלו, ועל פי פרסום דה-מרקר, מתכנן משרד התקשורת תכנית תמריצים עבור פריסת רשת הדור החמישי (5G) עבור ספקיות הסלולר בישראל, HOT נמנית ביניהם. תכנית זו עשויה לאפשר לחברות הסלולר לקבל תמריצים כספיים עבור קצב פריסה מהיר יותר של הרשתות החדשות.

תכני HOT לשנת 2020

חברת HOT הציגה את רשימת התכנים המלאה שלה לשנת 2020, בה סדרות מקור חדשות שיעלו לשידור במהלך השנה, וסדרות שיכנסו לפיתוח בהמשך השנה.

נורמאלי (HOT3)

 • יוצרים: ליאור דיין ואסף קורמן.
 • במאי: אסף קורמן.
 • שחקנים: רועי ניק, רמי הויברגר, קרוליין לנגפרוד, לירון בן שלוש.

"נורמאלי" מציגה את סיפורו של נעם אשכנזי (רועי ניק – "בתולות", "אופוריה", "קיבוצניקים"), עיתונאי בן 23 שלקה בהתקף פראנויה קשה, ומוצא עצמו מאושפז במחלקה סגורה, כשהוא נאלץ להתמודד לראשונה עם סביבה זרה שכוללת אנשים קיצוניים וחוקים נוקשים. במחלקה הפסיכיאטרית הוא גם מוצא לראשונה אנשים שיכולים להבין ולקבל אותו כפי שהוא, מה שגורם לו להאמין שמצא את המקום שהוא יכול להרגיש שייך, אלא שלמחלקה, ולצוות הרפואי שלה, חוקים משלהם.

את אביו אודי (בן דמותו של אסי דיין ז"ל) יגלם רמי הויברגר, ואת אמו של נעם תגלם קרוליין לנגפרוד, אמו של ליאור דיין. לירון בן שלוש ("את לי לילה", "מוטלים בספק", "אישה עובדת") תגלם את ד"ר זרובסקי, הרופאה הצמודה של נעם, איתה הוא מפתח קשר קרוב הגובל בתלותי.

לאבד את אליס (HOT3)

 • יוצרת ובמאית: סיגל אבין.
 • שחקנים: איילת זורר, גל תורן, ליהי קורונובסקי, שי אביבי, חלי גולדנברג, יוסי מרשק.

מותחן פסיכולוגי סקסי ואפל, בהשראת אגדת פאוסט, מאת סיגל אבין ("בלתי הפיך"). הסדרה עוקבת אחר אליס (איילת זורר) קולנוענית מוערכת שכבר מזה כמה שנים אינה רלוונטית. אליס נשואה לשחקן מצליח (גל תורן) ויחד הם מגדלים 3 בנות.

בפגישה מקרית ברכבת פוגשת אליס את סופי (ליהי קורונובסקי), פאם פטאל צעירה ותסריטאית מבריקה, שחולמת שאליס תביים את התסריט שכתבה. הכישרון, הנעורים והמיניות המתפרצת של סופי מעוררים את אליס, שמפתחת כלפיה אובססיה ומכניסה אותה אל תוך חייה המקצועיים, המשפחתיים והמיניים.

במה שנראה כבחירה מודעת, נשאבת אליס אל עולמה האפל וההרסני של סופי, וככל שהעלילה מתקדמת ומתפתלת כבר לא ברור מי חדרה אל חייה של מי, מי לוקחת ומי נותנת, ומי תוביל את מי אל הסוף הפטאלי.

בוגד (HOT3)

 • יוצרים: רון לשם ועמית כהן.
 • במאי: אסף פולונסקי.
 • שחקנים: ליאור אשכנזי, עוז זהבי, ניב סולטן, דקלה ואורנה בנאי.

מטוס נוסעים ישראלי נעלם מהאוויר בין ת"א לבנגקוק והפתרון לחידה מסתתר בין זהויות 366 הנוסעים, הכוללים את אשתו וילדיו של איש שטח בכיר בשב"כ, שלאחרונה נפלט מתפקידו בעקבות פציעה אשר הותירה אותו עיוור וכעת חוזר לעזור בחקירה.

שנות הירח (HOT3)

 • יוצר: אביב גפן.
 • במאי: אוהד פרח.
 • שחקנים: נח אנגלהרד, נירו לוי, שירה גפן, נורית גפן, אילנה ברקוביץ', בועז בן ציון.

הסדרה מסופרת דרך עיניו של אביב הצעיר והמופרע (נח אנגלהרד) , את התהליך שעבר מנער דיכאוני, אלמוני ועצמאי שמפלס את דרכו בעקשנות בעולם המוסיקה ולא מתייאש מכישלונות, עד שמבסס את מעמדו ככוכב-על שסוחף אחריו קהלים ענקיים.

הסדרה מתמקדת בשנים הראשונות של הפריצה שלו – 1989 עד 1995, תקופה בה שררה אופטימיות גדולה במדינה עם רבין והסכמי אוסלו, תקופה של התפתחות מוסיקלית במועדונים כמו "רוקסן" ו"שחיתות", ואירועים כמו ליל אהבה בצמח ופסטיבל ערד, עם דמויות מוכרות כמו חמי רודנר ואיפה הילד, שלום חנוך, זקני צפת, החברים של נטשה ואיגי וקסמן, שיחד עם אביב ולהקת התעויוט מתארות את סצנת הרוק המשוחררת שהתפרצה ברחוב שינקין המיתולוגי.

בסיפור משולבות דמויות מהחיים האמתיים בחייו של אביב – הוריו יונתן (נירו לוי) ונורית גפן, אחותו שירה גפן, אילנה ברקוביץ', הסוכן בועז בן ציון ועוד. הסדרה מתבססת על אירועים מהמציאות, כשאירוע השיא הוא עצרת השלום שבה הופיע אביב מול קהל של עשרות אלפים כשצעק 'כן לשלום לא לאלימות'.

לפניכם אביב גפן ונח אנגלהרד:

החולמים (HOT3)

 • יוצרת ותסריטאית: מייסלון חמוד.
 • במאית: מייסלון חמוד.
 • שחקנים: מאיסה עבד אלהאדי, לואיי נופי, שי אביבי, איימן דעו, ריאהד סלימאן.

"החולמים" מספרת את סיפורם של סטודנטים צעירים פלסטינים, המגיעים בשנת 2008 לתל אביב ומנסים ליצור לעצמם קהילה משוחררת פלסטינית חדשה. הסיפור מתחיל כששלישיית חברים, וורדה, קייס וסלאח, מחפשים לסדר את הראש עם ג׳וינט בסופו של יום, אבל נקלעים לעסקת סמים עם משפחת פשע פלסטינית שמסבכת אותם עם עולם הפשע המקומי, עם המשטרה ועם משפחותיהם.

הסיפור מתקיים על רקע המתיחות ברצועת עזה והשלישייה מבינה שכדי להיפטר מהסמים הם צריכים לייצר את הסצנה הפלסטינית החדשה ולייצר וודסטוק משלהם: יהודים ופלסטינים מפגינים נגד המלחמה דרך פסטיבל מוזיקה גדול. על הדרך הם מייצרים רגע היסטורי של סצנת האנדרגראונד הפלסטינית והיהודית.

תכנים נוספים ב-HOT3

מה שקרה באוסלו – דרמת מתח-אקשן ששורשיה נעוצים בתקופת הסכמי אוסלו בין ישראל לרשות הפלשתינית ב 1993. סיפור מתח-פוליטי-רומנטי דובר אנגלית, עברית, נורבגית וערבית, אשר יצולם ברובו בישראל בכיכוב שחקנים ישראליים ונורבגים, ובהם אלון אבוטבול. הסדרה בת עשרת הפרקים תעקוב אחר זוג נורווגי היוצא למסע במזרח התיכון בעקבות העלמות בתם בת ה-24. בעודם מחפשים את הדמויות הישראליות והפלשתיניות שפגשה האם בעת הדיונים באוסלו לפני 26 שנה, מגלים ההורים כי בתם נמצאת בידי דעא"ש. הסדרה תשודר ב-HOT (ישראל), TV2 (נורווגיה) ו-NETFLIX.

מג"ב – מני יעיש, הבמאי עטור השבחים של "המשגיחים", "אבינו" ו"JUDA" עומד מאחורי דרמת אקשן מותחת ויצרית, שתספר בפעם הראשונה את סיפורם של לוחמי משמר הגבול. אל מג"ב (הזרוע המבצעית של משטרת ישראל) מתגייסת אוכלוסיית שוליים: מזרחים, מוסלמים, דרוזים, רוסים, אתיופים ונשים! גם אבי קדוש, קובי פחימה ויניב לוגסי, החברים הכי טובים מהשכונות של בת-ים, חולמים לשרת במג"ב, בין השאר בשביל לסגור חשבון עם השכנים הערבים מיפו.

ירושלים – דרמה היפר-ריאליסטית טעונה ומחוספסת בבימויו של דרור סבו ("נבלות") המתרחשת בעיר העתיקה של ירושלים, קילומטר מרובע מוקף מצלמות וחומות, שמכילות בתוכן מאבקי שליטה אכזריים ורוויי רדיפת בצע בין נציגיו הרשמיים של אלוהים.

ג'ודה / Juda, עונה 2 – לאחר אירועי העונה הראשונה, ג'ודה (ציון ברוך) הופך לערפד החזק ביותר בעולם, אך למרות כוחותיו החדשים, ג'ודה עדיין מתקשה לקבל על עצמו את האחריות שהוטלה עליו. במקביל, שינקו (דניאל קפול) תופס את מקומו של אביו, ומנצל זאת על מנת לבצע את משימתו לצוד את ראשו של ג'ודה. כדי להשיג את מטרתו, שינקו כורת ברית עם אויבם המושבע של הערפדים – "בני הזאב" – ארגון טרור שזומם להשתלט על אירופה. בעקבות כך, ג'ודה נאלץ להתרחק מטניה (אנסטסיה פיין) ולהתגייס ליחידה סודית שמטרתה היא להילחם בטרור העולמי. כשהוא ללא הגנתו של רבו הערפד (מייק בורנשטיין) ורק עם חברו הטוב אשר שלצידו (עמוס תמם), ג'ודה מגלה שהוא נלחם בו זמנית בכל החזיתות ומוצא את עצמו נשאב למלחמה שגדולה מכוחותיו.

שבאבניקים, עונה 2 – אחרי שבסוף העונה הראשונה הם עפו מכל המדרגות, השבאבניקים חוזרים לעונה שכולה מחוץ לכותלי הישיבה. ארבעת השבאבניקים חייבים ישיבה כדי להתחתן אבל אף ישיבה לא מוכנה לקבל אותם. הם מוצאים פירצה בחוק שמאפשרת להם להקים ישיבה פיקטיבית שבה הם יהיו מוגנים מכל צו גיוס, וחיים את החיים כפי שהם רוצים לחיות אותם. הם חושבים שהם נופלים לתוך גן עדן, אבל מהר מאוד מגלים את הגיהינום. את הישיבה הם מקימים בתוך הדירה של סבתא של דב, בלב הקסבה החילונית של ירושלים: רחוב יקוטיאלי ברחביה, מה שמעורר עליהם את השכנים שרוצים לשמור על רוח השכונה ולא מוכנים שהחבורה הזאת תשתלט להם על החלקה הקטנה.

מלכות, עונה 2 – בעונה השנייה גיא פרנסיס (רוי מילר) מתחזק וכמעט מוחק את המלכות לגמרי והן על סף פשיטת רגל. ליזי (דאנה איבגי) מנסה להציל את מה שנשאר מהעסקים, אבל בנות המשפחה מקשות עליה והיא מגלה שלא אחת למען כולן, אלא כל אחת למען אחת. דורי (ריטה) לא שולטת בתאוות הבצע שלה ומסתכסכת עם משפחת ג'ובארנים. ציפי (אורלי זילברשץ) נלחמת על הצדק בדרום העיר, ובדרך הורסת את היחסים עם השותפים האריתראים. נעמה (מלוי לוי) נאבקת להגן על בנה ונהפכת דומה יותר ויותר למשפחה ממנה היא מנסה לברוח. בלית ברירה, ליזי וספיר (ליהי קורונובסקי) מגיעות עד לרוסיה ומסתבכות עם מאפיונרית רוסיה פסיכופתית, ועם משמרות המהפכה האיראניים. המלכות פותחות חזית חדשה עם מדינת ישראל.

כלא 400 / Out of Service – דרמה קומית שיצרה עומר גולדמן ("שכונה", "שלטון הצללים"). עלילת הסדרה מתרחשת בין כותלי כלא 400, מתקן הכליאה לנשים של צה"ל – הכלא היחיד בעולם בו גילן של האסירות והסוהרות לא עולה על 21, והן מייצגות את פניה הרבות של החברה הישראלית השסועה.

שקופים – תכנית מערכונים חדשה של יוצרי "אנחנו במפה", אלי בן דוד, אדר מירום ועמרי עמית, ובכיכובם של יובל סמו וגורי אלפי. "שקופים" עוקבת אחרי הדמויות השקופות בחברה הישראלית, האנשים שאנחנו עוברים לידם ביומיום ולא רואים אותם, שנמצאים כל הזמן ברקע של חיינו אבל לא זוכים לשום יחס.

מצולמים, עונה 2 – הסדרה הדוקומנטרית המצליחה בכיכובם של שלישיית "מה קשור" חוזרת לעונה שנייה בת 14 פרקים עם גלריה חדשה של דמויות. שלום מיכאלשווילי, אסי ישראלוף וציון ברוך מגלמים ב"מצולמים" שש דמויות מתוסרטות חדשות, שמצלמות את עצמן בצילום עצמי בשלל סיטואציות קומיות ומרגשות.

ילדות סכסכניות – דרמה קומית חדשה שתביים טליה לביא ("אפס ביחסי אנוש") ויצרו שיר ראובן ושרה אנשין, על שתי נשים צעירות בשנות העשרים המוקדמות לחייהן שעוברות לגור בדירת שותפות קטנה ומסריחה בתל אביב והופכות למשפחה. משפחה הרסנית ולא מתפקדת.

השלישי – אי שם בעתיד הקרוב: מדינת ישראל כמעט והושמדה במתקפה גרעינית. תל אביב וערי החוף נמחקו, אבל קצין צעיר בשם יהועז, שאלוהים נגלה אליו, הצליח לארגן את שארית הפליטה למתקפת נגד והציל את ירושלים. בתום הקרבות, יהועז מוצא את ארון הקודש ובו לוחות הברית, מורה על הקמת בית המקדש השלישי ומכתיר את עצמו למלך ישראל ולכהן גדול. את מדינת ישראל הדמוקרטית מחליפה ממלכה דתית ממנה גורשו כל הלא-יהודים. הממלכה מנוהלת באמצעות חוקים בני אלפי שנים עם טכנולוגיה של המאה העשרים ואחת. עשרים שנה מאוחר יותר – בנו הצעיר והפגום של המלך, יהונתן, עובד כשוחט זוטר במקדש. כל חייו הוא חי בצלו של אביו הנערץ, אבל עכשיו המלך שיכור הכוח מוביל את הממלכה לחורבן. אם יהונתן לא ימצא כוחות להתנגד לאביו ולהוריד אותו מכס המלכות, הממלכה תיחרב והמקדש ייהרס בשלישית.

חנצ'י – חנצ'י (24), יהודייה קולנית, חיה במקום שהכי שווה לחיות בו – ברוקלין, ניו יורק. אבל היא משועממת. נמאס לה מהבועה היהודית המדכאת שגדלה בה, מהחצאיות המסורתיות שהיא נאלצת ללבוש, ומהבחורים – יהודים נאים ויציבים כלכלית – שאבא שלה מנסה לשדך לה. ריגוש אמיתי היא חווה רק בפנטזיות שלה על סיפורי אהבה גדולים מהחיים עם חיילים ישראליים סקסיים שיוצאים לשדה הקרב. בעקבות הפנטזיה הזו, חנצ'י מחליטה להקשיב לקול הפנימי שלה ולהגשים את החלום: היא עוזבת את כל מה ומי שהכירה מאחוריה, ועולה לישראל.

אודיסאה – הסדרה החדשה של מאור זגורי עוסקת בזהר, 17, נער ירושלמי מזרחי צעיר ונלהב, אוהד של בית"ר, ביבי, להב"ה, היהדות והכותל המערבי שחלם להתגייס למג"ב ולשרת את העם היהודי במלחמתו בערבים הארורים, אבל נפלט מסיבות שהצבא מסרב לפרט. מול האידאולוגיה הקיצונית שלו, לזהר יש גם קסם אישי וחוש הומור, הוא טוב לב ואפילו רגיש, במיוחד לגברים אבהיים (אביו נטש אותו כשהיה תינוק). כשזוהר דופק נפקדות מהצבא ובורח הביתה, הוא נקלע לאולם האירועים אודיסאה ושם פוגש את שרלי, מנהל האולם, שנמצא בעיצומו של מאבק שליטה על האולם נגד אדם, מנהל המטבח הערבי והשף הראשי במקום.

ליבו של שרלי יוצא אל זוהר, והוא גם מזהה בלהט האידאולוגי שלו כלי נשק שיוכל לשמש אותו באולם. זהר ושרלי מאחדים כוחות במטרה אחת: לנקות את האולם מעובדי המטבח הערבים. הם מתעללים ומתעמרים בהם כדי שיעזבו מרצונם – פוגעים בזכויותיהם, בפרנסה שלהם, בתנאי המגורים שלהם, משחדים את המנהיגים שלהם, מסכסכים ומפלגים ביניהם, ולבסוף גם מנסים להפיל עליהם תיק. המתח באולם עולה וגואה עד ששרלי וזוהר יכנסו למסלול התנגשות שיבחן את כל הנאמנויות והאידאולוגיות שלהם, יחשוף סוד שקשור לעבר המשותף של השניים ויובל להתפרצות מרד באולם.

פאקינג מוקונדו – סדרה חדשה של בת חן סבג ושי קפון ("מטומטמת"). קומדיית אימה שחורה ומופרעת על הפחד מהורות, על הכמיהה להתנתק מכבלי משפחתנו ולברוא חיים חדשים ללא דפוסים, עבר או גנטיקה, ועל האימה שמא מדובר בקרב אבוד ושלנצח נהיה נידונים לשחזר את הנרטיב המיתי\טרגי שעומד בבסיסה של כל משפחה.

הנסיך השחור – אחרי שתקרית בה שוטר הורג צעיר אתיופי מזעזעת את המדינה ואת בני שכונה ו' באשדוד, אינדל, בן העדה האתיופית, בחור פרוע, מרדני וכריזמטי שאהוב על ידי עברייני העיר, כמו על ידי חבריו לשכונה, לא יכול לשתוק. מסוליסט חסר דאגות הוא מוצא את עצמו במלחמת חורמה נגד המשטרה המקומית, אחיו שומר החוק, בני הדור המבוגר ודעת הקהל הארצית. כאשר נקשרים לו כתרים כמנהיגה הלא רשמי של העדה, עליו להחליט אם לקחת על עצמו את התפקיד או לחזור לחייו הקודמים.

מחוברים עוטף עזה – סדרה בת 20 פרקים המספרת בדרך אינטימית ואותנטית את סיפורם של נערות ונערים, דור העתיד של הסכסוך, וגם קורבנות היום-יום שלו, צעירים שיש להם קול שרוצה לפרוץ.

תכנים ב-HOT REAL

אבאל'ה – פורמט דוקו-ריאליטי מבית BBC ששודר בבריטניה, ארה"ב וקנדה, שבגרסתו המקומית הישראלית מלווה חמישה גברים מפורסמים ומשפחותיהם שנאלצים להתמודד לבד במשך שבוע. הסדרה בוחנת את אופן ההתמודדות של הגברים בסיטואציה החדשה. משתתפי העונה הם: ערן זהבי, כוכב הכדורגל הישראלי הגדול ביותר כיום, זיו שילון, גיבור ישראל שנפצע קשה במבצע "עמוד ענן" ואיבד את ידיו וייאלץ להסתדר עם ילדה בת 4 ותינוק בן שנתיים, יורם ואלין כהן, משפחתה של כוכבת הרשת ואייקון האופנה, השחקן הוותיק שלמה בראבא שיחגוג בקרוב 70 ואבא לילדה בת 4, ועדי ליאון, המעבד המוזיקלי המצליח, ועכשיו ינסה להשתלט לבדו על שלושת ילדיו.

גולסטאר ברזיל – "גולסטאר" חוזרת לעונת אולסטאר בברזיל עם נבחרת כוכבי העונות הקודמות הכוללת את: איציק זוהר, נירו לוי, דין מרישניקוב, ליאון שניידרובסקי, תום קשתי, רון שובל, דודו כהן מעפולה, חיים "חמימו" שועי, אנדי רם ורז זהבי. עם המאמנים שייע פייגנבוים ואייל גולן.

תכנים ב-HOT בידור

היאכטה – לראשונה בטלוויזיה בישראל תצא יאכטה מפוארת לשייט חלומי בין חופיה הקסומים של יוון. על היאכטה יהיו שישה צעירים, שלוש בנות ושלושה בנים – כולם כוכבי רשת מבטיחים שיצאו למסע של פעם בחיים ויתעדו הכל לרשתות החברתיות שלהם. מה הם יגלו על עצמם? מה יקרה לכל אחד מהם? ומה יקרה בינו לבינה?! תכנית קיץ סקסית שתגיש את הפנטזיה של כולנו על איך היינו חולמים להעביר את הקיץ הקרוב.

משפחה בהנפקה – משפחת כהן, משפחה ישראלית נורמטיבית מקבלת יום אחד את הזדמנות חייה להגשים את החלום הישראלי הגדול – לעשות אקזיט ולהרוויח מיליונים – כשהרעיון לסטרטאפ של בתם האמצעית מאיה, מקבל השקעה של 2 מיליון דולר מקרן הון סיכון. מאיה בטוחה שזה כרטיס היציאה שלה לעצמאות אבל השמחה הגדולה שלה מתהפכת כשהיא מבינה שבגלל גילה הצעיר, היא עדיין תלויה בהוריה. לא רק שהיא עדיין ישנה באותו חדר עם אחותה הקטנה, היא עכשיו גם תקועה עם הוריה כשותפים במיזם החדש. עם: דביר בנדק, דנה סמו, בר מינאלי, קווין רובין ומיכאל הנגבי.

תכנים ב-HOT8

עפרה חזה – בתחקיר עמוק, דרך חברים, משפחה, מרואיינים שלא דיברו מעולם וארכיונים נדירים, מסופר הסיפור המלא של עפרה חזה מהיום שנולדה, בת זקונים למשפחה מרובת ילדים בשכונת התקווה, עד ליום מותה בגיל ארבעים ושתיים מאיידס.

שלמה ארצי – כשהוא חוגג 70 – שלמה ארצי, האמן המצליח ביותר בתולדות ישראל, מדבר על חמישים שנות קריירה, על היצירה ועל המאבק להישאר רלוונטי. בעזרת ארכיונים שלא נראו מעולם, מספרים ירון שילון ואמיר בן דוד בשלושת פרקי הסדרה את סיפורו של הזמר הלאומי.

הפוליטיקה של האוכל – סדרה חדשה בארבעה פרקים תשרטט את מפת האינטרסים והמניעים שעומדים מאחורי מה שמגיע לצלחת שלנו. מי באמת מחליט אילו מוצרי חלב נצרוך וכמה? האם הלחם שמציעים לנו בסופר בריא לנו? מדוע מחירי הירקות והפירות מאמירים? והאם ענף החקלאות כולו בסכנה? ועוד לא דיברנו על תעשיית הבשר.

4 אימהות – לציון עשרים שנה לנסיגה מלבנון מביא HOT8 את הסיפור הלא יאמן של תנועת "ארבע אימהות" שהייתה לכוח מניע משמעותי מהנסיגה הדרמטית. בשנת 1997 בעקבות אסון המסוקים, בו נהרגו 73 חיילים, ארבעת האימהות יוצאות למחאה תוך מאבקים חברתיים, ציבוריים ופוליטיים כדי להוציא את צה"ל מלבנון ולהציל את הבנים שלהן.

אולמרט – בפברואר 2016 נכנס אהוד אולמרט, ראש הממשלה ה-12, לכלא. סרט חדש ב-2 חלקים עוקב אחריו במהלך תקופת מאסרו ובמקביל מתחקה אחר תקופת כהונתו כראש ממשלה, אחרי מהלכיו המדיניים והפוליטיים ואחרי פרשיות השחיתות שהביאו לנפילתו.

מפרץ חיפה – סיפור מלחמתם ההירואית של פעילי איכות הסביבה בחיפה, בה זיהום האוויר הקשה והחמור מהמפעלים שבמפרץ גורמים לתחלואה קשה בקרב התושבים הפוגע קשות בבית של כולנו.

הגורם האנושי – סדרה חדשה בת 6 פרקים שמציגה את גורמי הממשל האמריקאים שעמדו מאחורי תהליכי המשא ומתן בין הישראלים לפלסטינים. הסדרה מספרת את סיפור המשא ומתן של ישראל עם מדינות ערב מהנקודה הכי אינטימית שלו, על ידי המתווכים האמריקאים שיזמו את התהליך ונכחו בחדרי החדרים בכל שלב ושלב.

דבורה עומר – סיפור חייה ויצירתה של סופרת הילדים כלת פרס ישראל דבורה עומר.

קעקועים – סדרה חדשה על עולם הקעקועים עם אסף גרניט.

ריימונד שלי – יעל אבקסיס בסרט אינטימי חדש על אמה ריימונד אבקסיס, זמרת נערצת ואגדית, בעלת קריירה בינלאומית ומקומית מזה חמישים שנה.

ד"ר רודי – בתחילת שנות ה-70 פתח ד"ר רודי בקיבוץ גליל-ים קליניקה פרטית משגשגת בתחום פסיכותרפיה אנליטית. בשיאה של הקליניקה עבדו בו יותר משלושים מטפלים. רודי היה לאלילם של אמנים ושל אנשי תקשורת רבים. הם נשבו בקסם אישיותו ודמותו הכריזמטית לא פחות משהוקסמו מתורתו הנון-קונפורמיסטית. רעמת שיער השיבה, זקן הפרא הלבן, המבט הנוקב, הקול השקט והתקיף והגלבייה שנהג ללבוש, שיוו לו דמות של גורו. מטופליו פיתחו בו תלות, מאחר שהוא התמסר להם והסכים שיתקשרו אליו ויתייעצו עמו בכל בעיה כמעט.

ערות – הסדרה "ערות" פוסעת יד ביד עם הספר עליו היא מבוססת ומבקשת להביא אל המסך מונולוגים מטלטלים של נשים בפנים גלויות, המישירות מבט למצלמה ומשוחחות על הרבדים העמוקים ביותר של מיניותן, על כל נקודות ההשקה בין החיים למין וכיצד פגשו את הנושא הזה כילדות, כנערות ועד לימינו.

תכני HOT לילדים

זיגי (ערוץ Teennick) – דורי ארזי (אמיתי הרמן), נער בן 16, נולד עם מחלת עור שגורמת לכל מי שרואה אותו להיבהל במקרה הטוב וללעוג ולהציק לו במקרה הרע. כשמשפחתו עוברת לישוב חדש, הוא ואחותו התאומה תמוז נאבקים על מקומם בחברה החדשה. בעוד שתמוז מצליחה למצוא בקלות חברים חדשים ולהשתלב במופע הגדול, דורי, שגם הוא חולם על קריירה מוזיקלית, נאלץ להסתיר את פניו אפילו כשהוא יוצא מהבית לאכול המבורגר. לאט לאט הוא מצליח למצוא את החבורה שלו ואפילו אהבה ראשונה וביחד הם ממציאים את "זיגי" – כוכב מוזיקה המסתתר מאחורי מסיכה מסתורית וכובש את עולם המוזיקה. כמה זמן יצליח להסתיר את זהותו האמיתית? האם מעריציו יקבלו אותו גם כשיגלו איך הוא נראה באמת? סיפור על אומץ, על להיות שונה ועל המחיר של הגשמת החלומות.

סקיי (ערוץ Teennick) – סקיי היא חייזרית בגיל העשרה המתרסקת על כדור הארץ. בעזרת רובוט משוכלל (TK) היא משנה את צורתה באופן מלא ונכנסת אל גופה של מילי, נערה יפהפייה ומקובלת בתיכון. רק אריק בן ה-15 וחבריו ברוש ומקס, שלושה נערים מופנמים ודחויים, יהיו שותפים לסודה של סקיי ויסייעו לה לשמור על זהותה החדשה כמילי. יחד הם יתמכו בניסיונה להתאקלם בסביבה החדשה ולשוב, בסופו של דבר, אל ביתה. עם: רביד רונן, עידו טאקו, שחר טבוך, בר מיניאלי, מעיין רחימה, אופק פסח, דניאל גד, עופרי פרישקולוניק, מיה לנדסמן ודולב סלע.

כפולה, עונה 5 (ערוץ KIDZ) – נעה קירל בת ה-15 מרעננה, חולמת בגדול, רק שבינתיים נדמה שהחלומות שלה לא עומדים להתגשם. אחרי סדרה של כישלונות, נעה מתקבלת בקושי רב לחטיבת הביניים לאומנויות ע"ש טל מוסרי, מקום שבו השמיים הם הגבול והגיהינום הוא הזולת. כדי להתגבר על הקשיים ולהגיע לטופ, נעה חייבת להתחיל לשתף פעולה עם אחת שעד היום לא לגמרי האמינה בה – היא עצמה. בין לבין היא מסתבכת בסיפור אהבה משולש. לאורך העונה, נפגוש עוד דמויות אהובות מהסדרה, רגע לפני שהפכו להיות מה שהם היום.

התחנה, עונה 3 (ערוץ KIDZ) – אחרי שנשרפה תחנת מד"א ולא כל המתנדבים יצאו בריאים ושלמים, החבורה מחפשת מקום חדש להתנדב בו. בתחנה החדשה ברעננה, הם פוגשים מתנדבים חדשים שנכנסים לחייהם בסערה, ולא תמיד לטובה. בעונה החדשה גילי מסתבך עם אנשים בצד הלא נכון של החוק ומערב חברים מהתחנה, נועם מוצאת אהבה חדשה ומאתגרת, היחסים בין רומי וגילי עולים שלב, נימי מסתגל למשפחה החדשה שלו, פיקה מנסה להתרגל לנוכחות החוזרת של אביה, בוזי יאחה את ליבו השבור ואדר ושקד יתמודדו יחד ובנפרד עם תוצאות השריפה.

אבא מטפלת (ערוץ Teennick) – סדרה קומית לנוער על אייל מנסיני (יובל סמו), מובטל שעוסק רוב הזמן בתחמונים יצירתיים כדי לסגור את החודש, ועושה הכול כדי ששקד, הבת היחידה שלו, תרגיש כמו מלכה בתוך דירת החדר המאולתרת שלהם. כשאייל מבין שהגיע הזמן לשינוי, ואחרי שכל הדלתות נסגרות בפניו, הוא נתקל בעבודת החלומות שלו: או-פר עבור משפחת דנינו-מינאז' האמידה פלוס פלוס. ברגע של השראה, או טירוף, הוא לוקח מבתו פאה, מבקש שתאפר אותו וכך נוצרת או-פר החלומות לילי סיירוס. במהרה כובשת סיירוס/מנסיני את לבם של בני משפחת דנינו-מינאז', מכניסה רוח חיים רעננה לבית ומצליחה להגיע ללב של הילדים עם תשוקה ושמחת חיים שלא ידעו כמותן.

הקומה האחרונה, עונה 2 (ערוץ Teennick) – חמישה צעירים משתלטים על דירת פנטהאוז חלומית עם בריכה כדי להעביר בה קיץ שלם של שידורים פרועים ללא השגחת הורים. לדירה מגיעים סלבס ואמנים לצד אורחים לא קונבנציונליים ובין הצילומים, מתגלה עולם התוכן האמתי של המנחים וחושף את הדינמיקה ביניהם. עם דירת המותרות מגיעים ה"בל-בויז" אחים תאומים ונוירוטיים שדואגים לכל מטלות הבית אבל פותחים את הפה לדבר רק כשהם במעלית, שם הם מתקילים את האורחים עם שאלה אישית ומשונה. התכנית נעה בין קטעים מתוסרטים שמעירה לחיים את תרבות הפופ והממים לבין אירוחים בלתי צפויים שמותחים את הגבולות ומוציאים את המשתתפים מאזור הנוחות. עם: עומר חזן, שירלי לוי, שירה לוי.

נעלמים, עונה 4 (ערוץ Teennick) – החבורה מאשמורת עוברת לעיר הגדולה לדירה של אמה ואלון. הם יגלו שהחיים בעיר שונים לחלוטין ויצטרכו להסתגל לעולם חדש. בעקבות קשר שאמה חידשה עם ידיד תל אביבי, החבורה תסחף לעלילת מתח שכוללת מועמדת לראשות עיריית תל אביב, חבורת לוחמי צדק במסכות שמטילה אימה על הארץ, כספת סודית שאיש לא יודע איפה היא ולפחות שני זוגות חדשים שיגרמו לכם לצרוח.

ספיידרז (ערוץ Teennick) – דרמת הרפתקאות ואקשן קומית לנוער העוקבת אחר שלושה אחים המגלים כי הוריהם פועלים בשירות סוכנות ריגול חשאית בשם "אקו", הפועלת לשימור איכות הסביבה. לאחר שהוריהם נשלחים להגן על מקור המים המרכזי במדינה שהתייבש, האחים מקימים תא ריגול עצמאי בשם "ספיידרז" ויוצאים להציל את ההורים שלהם וגם, אם ניתן, את המדינה כולה. עם: קים אור אזולאי, קובי מימון, ירון ברובינסקי, עדן סבן, נאיה פדרמן, טל מוסרי, עמית הכטר, נתי קלוגר, יהודה בוחבוט, גלעד קלטר ומיכל לוי. החל מאפריל 2020.

צפוף, עונה 4 (ערוץ ZOOM) – בעונה החדשה מיקי ונירית מנסים להתמודד עם הילדים המתבגרים כשיש להם על הראש גם הריון מתקדם ותינוקת שעומדת להגיע ממש ממש בקרוב. דניאל הבן עדיין בצבא, דניאל הבת לפני גיוס, תמר ממשיכה להיות מוסרית יותר מכל בני הבית ולדאוג שהם ידעו את זה, אורי סופסוף זוכה לאהבה אמתית ונשיקה ראשונה, ונועם הקטן בעיקר מפחד מהגעת התינוקת החדשה שתגזול את תשומת הלב של נירית ואת המקום שלו כתינוק של הבית.

מורובוט, עונה 2 (ערוץ KIDZ) – בעונה החדשה, אחרי ש"מורובוט" כבר השתלבה בבית הספר, נראה שסוף סוף הולך להיות שקט ורגוע – אז זהו שלא, כי עם מורובוט אף פעם לא שקט ובטח שאף פעם לא רגוע. עם: מאיה ורטהיימר, שני קליין, איתי תורג'מן, שראל פיטרמן, שי הראל, נטע אורבך, איתמר רויטברג, נועם שני ואסף כהן ועם תפקידי אורח כגון עינת שרוף, גליה ישי ז"ל ועוד.

מסיבת יצירה (ערוץ ניק ג'וניור) – ברוכים הבאים למסיבה הכי כיפית שיש! בכל יום שי-יה ומור ילמדו אתכם להכין יצירות חלומיות: קערות שוקולד במסיבת השוקולד, שרביט חד קרן במסיבת חד הקרן, ועוד הרבה יצירות מהממות.

צוות הצלה 4 (ערוץ ניק ג'וניור) – בכל פרק אנחנו פוגשים את צוות הצלה כאשר הוא יוצא למבצע חדש, שכמובן מצליח בזכות כישוריהם של חבריו, ילדי הגן המתחפשים לדמויות שונות. משתתפים: עם: מיכל ינאי, תומר שרון, אלון לשם, אלכס מוסקל, גאיה חגג רוזנברג, גיא שטרן, יהל בוסקילה, עידן נועם, אילנה טקאץ, ובועז גולן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות