חברת Platinum Games מכריזה על משחק מסתורי בשם Project G.G

חברת Platinum Games, הידועה בשל משחקים מפורסמים שפיתחה כמו Bayonetta ו-Nier: Automata, הכריזה כעת על משחק חדש ומסתורי. הפרויקט, ששמו המלא לא נחשף עדיין, ידוע רק בשם הקוד "Project G.G". בניגוד למשחקים קודמים של הסטודיו, שבדרך כלל הוזמנו על ידי מפיצות כמו סגה ו-Square Enix, הפרויקט החדש יהווה הזדמנות עבור הסטודיו לעבוד על משחק אישי יותר שכולו בבעלות פלטינום.

המשחק הוכרז על ידי הידקי קמיה (Hideki Kamiya), שגם מנהל את פיתוח המשחק בחברה. נראה כי המשחק עדיין נמצא בתחילת הדרך, וסביר להניח כי יעבור זמן רב טרם השקתו. תאריך ההשקה והמכשירים להם נועד המשחק עדיין לא הוזכרו. משוער כי החברה חשפה את המשחק בשלב מוקדם זה על מנת למשוך מפתחים המעוניינים להצטרף לפרויקט.

בינתיים פורסם רק סרטון טיזר קצר. בסרטון ניתן לראות כלב חסר אונים בעיר מודרנית, שלפתע מותקפת על ידי מפלצת אדירת מימדים. מולה מתייצב ענק ברזל בסצינה המזכירה מעט את Pacific Rim. מוזכר גם כי מדובר בכותר האחרון של קמיה בטרילוגיה שלו בנושא גיבורי על.

תמונה: Platinum Games

"בניגוד למשחקים שעשינו עד כה, זה הולך להיות 100% משחק של Platinum Games. החל מהסביבות והדמויות, ועד לעיצוב המשחק ולסיפור, ואיך הוא יקודם – Platinum Games נמצאת בשליטה מלאה", אמר קמיה. "בתור יוצר, קשה שלא לחשוב על המשחקים שלי כמו הילדים שלי. אחרי הכל, לוקח זמן רב לבנות אותם, ואהבה רבה גם כן. אבל ברגע שהם מוכנים, כל בחירה לגביהם לא נמצאת בשליטתי."

"לדוגמה, לא משנה כמה פעמים אנשים אמרו לי – 'אתה צריך לעשות המשך למשחק מסוים', או 'הייתי רוצה לראות את המשחק הזה על קונסולה מסוימת', אין שום דבר שאני יכול לעשות בקשר לכך", הסביר קמיה בנוגע להגבלות שחווה עם מפיצי משחקים. כעת, עם החופש ליצור את המשחק כראות עיניו ולבצע החלטות שישפיעו גם על המשך הדרך, נראה כי החברה זכתה לרוח חדשה של מוטיבציה לקראת הפרויקט החדש.

השוואת מפרטים