לוגו סמסונג

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

הדלפה: זה ה-Galaxy A11 – עם מפרט חלקי ועיצובו המלא

שנה לאחר הציגה לנו את מכשיר ה-Galaxy A10 בחודש פברואר 2019, סמסונג מתקדמת ועתידה לחשוף את מכשיר ה-Galaxy A11 בקרוב. אך לפני שהיא עושה זאת, תמונת הכרזה רשמית דולפת לרשת ומציגה את חלקו הקדמי וחלקו האחורי של המכשיר, בזמן שמקביל מפרטו החלקי נחשף דרך הדלפה ממקור אחר.

על פי המידע החדש, בחזיתו של המכשיר מככב מסך בגודל 6.4 אינץ' לעומת 6.2 אינץ' בדור הקודם, כאשר הפאנל נותר על קינו ומגיע מסוג IPS LCD. מנגד, המגרעת בתצורת Infinity-V שהייתה בדגם הקודם הוחלפה לטובת חור מצלמה מודרני יותר, הממוקם בחלקו השמאלי והעליון של המסך ומהווה את מקום האחסון למצלמת הסלפי הזעירה.

Samsung Galaxy A11 (תמונה: AndroidHeadlines)

Samsung Galaxy A11 (תמונה: AndroidHeadlines)

גזרת הביצועים של המכשיר עתידה להתבסס על מערכת שבבים מסדרת ה-Exynos 7, כשזו תגיע לצד 3 גיגה-בייט של זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט של נפח אחסון. עם זאת, זוג הדיווחים חלוקים בדעותיהם אודות קיבולת הסוללה, כשהראשון מספר על סוללה בקיבולת 5000 מיליאמפר/שעה והשני מספר על סוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה. כמו כן, את הסוללה הזו אנחנו צפויים להטעין דרך מחבר מסוג USB Type-C, כשבמסגרת העליונה נוכל להשתמש בשקע האוזניות הסטנדרטי לחיבור אוזניות חוטיות.

עם דגם ה-Galaxy A11 סמסונג מחליפה את מערך הצילום הבודד לטובת מערך צילום משולש, בשעה שזה עתיד להגיע עם חיישן ראשי ברזולוציית 13 מגה פיקסל, לצד זוג חיישנים נוספים ברזולוציות של 5 ו-2 מגה פיקסל לאיסוף עומק ולתפקיד נוסף שאינו ידוע בשלב זה. מצלמת הסלפי המתיישבת בתור חור המצלמה שבחזית צפויה להציע רזולוציה של 8 מגה פיקסל, זאת לעומת 5 מגה פיקסל בדור הקודם.

מחירו של ה-Galaxy A11 עתיד לעמוד על כ-140 דולרים בארצות הברית.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות