שיאומי תכריז על ה-Redmi Note 9 ב-12.3.2020

Redmi Note 9 (תמונה: Xiaomi) Redmi Note 9 (תמונה: Xiaomi)

אחת מסדרות מכשירי הטלפון הפופולריות של חברת שיאומי היא סדרת הרדמי נוט, זו צפויה לקבל בקרוב רענון עם דגם ה-Redmi Note 9, אשר צפוי להיחשף באופן רשמי ביום חמישי הבא, ה-12.3.2020. הפרטים נחשפו בטיזר שפירסם הסניף ההודי של החברה בחשבון הרשמי בטוויטר, עימו פורסמו גם רמזים לנוכחותו של מערך צילום חדש ומתקדם יותר הכולל 4 מצלמות.

בראש מערך הצילום המרובע, אותו ניתן לראות בתמונת הטיזר שפירסמה שיאומי בטוויטר, אנו צפויים למצוא חיישן 64 מגה-פיקסל, כאשר לצידו ניתן לצפות למצלמות נוספות שיעניקו למשתמשים ברדמי נוט 9 אפשרויות צילום בזווית רחבה, צילום מאקרו וחיישן עומק, ואולי גם אפשרות לביצוע זום אופטי. לשם השוואה, דגם ה-Redmi Note 8 שהוצג בשנה שעברה, הגיע אף הוא עם מערך צילום מרובע, אשר כלל מצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית, ולצידה חיישני צילום נוספים שסיפקו אפשרות צילום בזווית רחבה, צילום תמונות מאקרו וחיישן נוסף לתפיסת עומק.

שאר המאפיינים הטכניים אותם אנו מצפים לראות במכשיר ה-Redmi Note 9 כוללים סוללה גדולה יותר, בקיבולת 4500mAh, לעומת 4000mAh בדגם הרדמי נוט 8, ואת מערכת השבבים Snapdragon 730G, שתהווה קפיצת מדרגה משמעותית על פני ה-Snapdragon 665 ששולבה בסדרת ה-Redmi Note בשנה שעברה. שתי מערכות השבבים הוצגו יחד באפריל 2019, אולם דגם ה-730G מיוצר בתהליך חסכוני יותר בגודל 8 ננומטר (לעומת 11nm של ה-665) ומשלב ליבות עיבוד חזקות יותר גם כן.

Redmi Note 9 – מתי בישראל?

עוד לפני שתכריז שיאומי על הדגם החדש בסדרת הרדמי באופן רשמי, חשפנו כאן בגאדג’טי כי היבואנית הרשמית של מוצרי החברה בישראל, קבוצת המילטון, הצהירה כי היא מתכננת להשיק את מכשיר ה-Redmi Note 9 בארץ במהלך חודש אפריל 2020.

השוואת מפרטים