מיטת הגיימינג (מקור bauhutte)

מי צריך לקום מהמיטה בשביל לשחק? הכירו את מיטת הגיימינג של Bauhütte

| יום שלישי, 3 במרץ 2020, 18:54 | גאדג'טים
תגיות: Bauhütte

האם אי פעם שאלתם את עצמכם את השאלה, למה צריך לצאת מהמיטה בשביל לשחק במחשב או הקונסולה? יצרנית ריהוט ואביזרי הגיימינג היפנית Bauhütte שאלה את השאלה ונתנה לה גם תשובה, ה-ultimate gaming bed, שילוב פתרונות ריהוט הגיימינג השונים של החברה יחד עם מיטה יעודית שיוצרים יחד את פתרון הגיימינג הלא שגרתי ביותר שנראה בשנים האחרונות, “מיטת הגיימינג”.

אחד מהתחומים היותר מתפתחים בזמן האחרון בשוק הגיימינג הישראלי והעולמי הם כיסאות הגיימינג היעודיים, כיסאות שנועדו לתת לשחקני המחשב ושחקני ה-eSport המקצועיים פתרון ישיבה נוח לפרקי הזמן הארוכים בהם הם משחקים במחשב, כשהכיסאות נועדו למנוע עייפות ואי נוחות למשתמש.

Bauhütte היפנית לקחה את הרעיון צעד אחד (גדול) נוסף, כאשר היא משלבת “מיטת גיימינג” יחד עם שלל פתרונות הריהוט היעודיים השונים של החברה על מנת ליצור את קונספט מיטת הגיימינג האולטימטיבית. כי למה לקום מהמיטה בשביל לשבת מול המחשב או לעבור לספה על מנת לשחק בקונסולה אם אפשר לעשות הכל ישירות מהמיטה.

מיטת הגיימינג הבסיסית (מקור bauhutte)

בעוד בגרסה ה”בסיסית” אפשר למצוא את המיטה יחד עם שולחן המחשב ושידה קטנה בראש המיטה לאביזרים השונים, לחברה פתרונות ריהוט רבים נוספים המאפשרים לשלב את המיטה יחד עם ארונית יעודית למשקאות קלים, שולחן על גלגלים למקלדת ואף שולחן קטן לאחסון החטיפים עם חורים יעודיים לאחסון המשקאות השונים.

גרסת מיטת הגיימינג האולטימטיבית של Bauhütte הכוללת את שלל פתרונות הריהוט של החברה תעלה לצרכן כ~113250 ין או כ~3628 ש”ח.

מיטת הגיימינג עם ריהוט נוסף (מקור bauhutte)

בעולם בו כבר מכירים את המושג Couch Potato (“בטטת כורסא”), המתאר אנשים שיושבים בכורסא או על הספה מול הטלוויזיה, שהולידה את תחום Couch Gamers (“שחקני כורסא”) לתיאור שחקנים שלא קמים מהכורסא על מנת לשחק, הקונספט של Bauhütte הולך צעד אחד נוסף – קמתם מהמיטה? אין צורך לעבור לכורסא או לכיסא, תישארו במיטה ושחקו במחשב/קונסולה.

מקורות
bauhutte
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות