שלט נוקיה

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

מכשירים חדשים של נוקיה ייחשפו ב-19.3.2020

מגפת הביטולים של אירועי ההכרזה הביאה חלק מיצרניות הטלפונים להמשיך בדרכן ולערוך את האירועים שלהן באופן מקוון בלבד, בעוד יצרניות אחרות, דוגמת HMD, החליטו לדחות את האירועים שלהן. חברת HMD, המפתחת טלפונים תחת מותג נוקיה (Nokia), דחתה את אירוע ההכרזה אותו תיכננה לחודש פברואר במסגרת כנס המובייל MWC שבוטל, וכעת אנו לומדים כי היא מתכננת להציג את מכשיריה החדשים בעוד כשבועיים.

את הדברים אנו לומדים מתוך ציוץ דרך חשבונו הרשמי בטוויטר של מנהל המוצר ב-HMD Global, אשר מציין כי יש לחברה משהו מיוחד להציג בפנינו ב-19.3.2020, יום חמישי בעוד כשבועיים, כאשר נראה שבחברה מתכננים אירוע מצומצם בלונדון לכל היותר. אל הציוץ מצרף בכיר החברה גם טיזר קצר, המזכיר את אנימציית הפתיחה של סרטי ג'יימס בונד, ועשוי לרמוז על מיתוג מסויים של החברה יחד עם הסרט החדש "לא זמן למות" שצפוי לצאת בנובמבר 2020.

על פי השמועות, חברת HMD צפויה להציג באירוע ההכרזה הקרוב את דגמי ה-Nokia 1.3, Nokia 5.2 ו-Nokia 8.2. ה-Nokia 1.3 צפוי להגיע עם מסך בגודל 6 אינץ’ ומגרעת 'טיפת מים' בחלקו העליון. מתחת למכסה המנוע נמצא זיכרון בנפח 1GB RAM, נפח אחסון של 8GB, סוללת 4000mAh ומערך צילום הכולל חיישן 13 מגה פיקסל בודד, יחד עם מצלמת סלפי ברזולוציית 5 מגה פיקסל הכוללת מבזק LED קדמי.

דגם ה-Nokia 5.2 צפוי להגיע עם מסך 6.2 אינץ’, כאשר מתחת למכסה המנוע תריץ את המכשיר מערכת השבבים Snapdragon 632 יחד עם סוללה בקיבולת 3500mAh. זיכרון המכשיר יכלול רכיב של 3 או 4 גיגה-בייט, עם 32 או 64 גיגה-בייט של נפח אחסון, בהתאמה. מערך הצילום צפוי להגיע עם זוג מצלמות אחוריות ברזולוציות של 16 ו-8 מגה פיקסל, כשבחלקו הקדמי של המכשיר נמצא מצלמת הסלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל.

לבסוף, ישנו דגם ה-Nokia 8.2 5G, אשר צפוי לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 765G ולצידה רכיב זיכרון של 6 או 8 גיגה-בייט, נפחי אחסון של 128 או 256 גיגה-בייט וסוללה בקיבולת 3500mAh. מערך הצילום של הנוקיה 8.2 צפוי להיות דומה לזה שראינו בדגם ה-Nokia 7.2, עם 3 חיישני צילום בחלקו האחורי, כאשר בחלקו הקדמי נגלה מצלמת סלפי נשלפת ברזולוציית 32 מגה פיקסל.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות