שירות סלקום TV על-גבי ה-Apple TV (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

שירות סלקום TV על-גבי ה-Apple TV (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

סלקום TV תעניק חודש חינם למבודדי הקורונה, אבל רק אם יש לכם אישור

| יום שני, 9 במרץ 2020, 11:30 | בידור ופנאי

חברת סלקום החליטה להעניק הטבה למבודדי וירוס הקורונה בישראל והחל מהיום (ב', 9.3.2020) תאפשר ללקוחות השוהים בבידוד ביתי בעקבות הנחיות משרד הבריאות לצפות בשירות הסטרימינג סלקום tv ללא עלות למשך תקופה של חודש, הטבה ששוויה 99 שקלים.

בסלקום מציינים כי ההטבה תוענק לכל ציבור המבודדים, כך שגם מי שאינו לקוח קיים של החברה יוכל לקבל את ההטבה, אולם בדיקה מהירה באתר סלקום TV העלתה כי חודש בחינם מוענק ממילא ללקוחות חדשים אשר נרשמים לשירות דרך אתר האינטרנט של החברה, ובסלקום מציינים כי אין כפל הטבות. עבור מנויים קיימים הנמצאים בבידוד, תעניק החברה הנחה בגובה 99 שקלים למשך חודש אחד על השירות, אך בסלקום מציינים כי הנחה לא תינתן על ציוד ועל תכנים בתשלום.

במידה ואתם נמצאים בבידוד בית על פי הנחיות משרד הבריאות בישראל, יהיה עליכם להציג אישורים לכך על מנת שתוכלו לקבל את ההטבה. בסלקום מבקשים מספר אסמכתא של משרד הבריאות וכן אישור של משרד הבריאות בכל הנוגע להיות מבקשי ההטבה בבידוד.

בחודש הקרוב צפויים להגיע לסלקום tv כמה תכנים חדשים, בהם העונה השלישית לסדרה "ווסטוורלד", הסדרה החדשה "הקנוניה נגד אמריקה", אשר מספרת על משפחת יהודים בניו ג’רזי בעולם אלטרניטיבי בו ארה”ב הפכה לפשיסטית בשנות הארבעים, וכן מגוון סרטים, בהם "גודזילה: מלך המפלצות", שעולה היום לשירות הסטרימינג. לרשימה המלאה של תכני מרץ בסלקום tv – לחצו כאן.

למידע אודות נגיף הקורונה ודיווח על בידוד ביתי הנדרש מאזרחי ישראל בקרו באתר משרד הבריאות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות