סנהייזר מכריזה על 2 MOMENTUM True Wireless – אוזניות TWS מסננות רעשים

חברת סנהייזר (Sennheiser), אחד ממותגי האודיו המוכרים בעולם, הכריזה על הדור השני של אוזניות ה-TWS האלחוטיות שלה, ה-MOMENTUM True Wireless 2. הדור השני של אוזניות ה-MOMENTUM מוסיף תמיכה בסינון רעשים אקטיבי (ANC), זמן סוללה משופר של עד 28 שעות ועמידות למים בתקן IPX4.

הדור החדש של אוזניות ה-Momentum מגיע כשנה וחצי אחרי אוזניות ה-Momentum המקוריות, שהיו דגם ה-TWS האלחוטי הראשון של החברה. הדגם החדש מביא איתו שיפורים רבים בתחום האודיו וחיי הסוללה, שעלו מ-4 שעות בדגם המקורי ל-7 שעות בדגם החדש, כאשר זמן השימוש הכללי קפץ ליותר מפי 2, מ-12 שעות ל-28 שעות. בנוסף, האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת שעה וחצי של שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד בחיבור USB-C.

האוזניות החדשות יגיעו עם תמיכה בתקן Bluetooth 5.1 ובתקני האודיו AAC, AptX ו-SBC, כאשר מלבד את סינון הרעשים החברה מבצעת באמצעות מיקרופון חיצוני גם מצב "passthrough" המאפשר לשמוע את הסביבה תוך כדי השימוש באוזניות.

אוזניות MOMENTUM True Wireless 2 (מקור sennheiser)

אוזניות ה-Sennheiser Momentum True Wireless 2 יהיו זמינות למכירה החל מחודש אפריל הקרוב במחיר של 299 דולר.

בעוד שלא חסרים יצרנים בתחום אוזניות ה-TWS, חברות כמו Sennheiser מגיעות עם מוניטין של שנים בתחום האודיו. במקרים בהם איכות האודיו חשובה, מותגי האודיו הגדולים עדיין מעניקים יתרון לא קטן לעומת מותגים קטנים.

מקורות
sennheiser
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות