הוכרז: Samsung Jet – שואב אבק אלחוטי עם תחנת ריקון אבק יעודית

שואב אבק אלחוט Samsung Jet (מקור סמסונג)

חברת סמסונג (Samsung) הכריזה על סדרת שואבי אבק חדשה בשם Samsung Jet, שמגיעה לראשונה בתחום עם תחנת ריקון אוטומטית בשם Clean Station המאפשרת לרוקן את שואב האבק בצורה מהירה ונוחה. השואב יגיע עם מערכת סינון HEPA מובנית בעלת 5 שכבות המסוגלת לסנן 99.999% מחלקיקי האבק בחדר, כשהיא מאושרת לשימוש בעבור אנשים הסובלים מאלרגיות על ידי ארגון BAF (ר”ת British Allergy Foundation) הבריטי.

שואב ה-Samsung Jet החדש של סמסונג יופעל על ידי מנוע Digital Inverter Motor ומערכת שאיבה Jet Cyclone של החברה, לפעולה שקטה ועוצמת שאיבה גדולה שתעמוד על 200W בגרסה הרגילה או 150W בגרסת הלייט של השואב. הסוללה המובנית של השואב צפויה לאפשר שימוש לטווח זמן של כשעה.

הבשורה האמיתית שמגיעה יחד עם שואבי האבק החדשים היא ה-Clean Station, תחנת ריקון האבק החדשה של סמסונג שמונעת מהאבק “לברוח” מהשואב בזמן ריקון המיכל. פעולת הריקון מבוצעת באופן אוטומטי עם הכנסת השואב אל תחנת הריקון, כאשר המבנה האטום והייחודי של התחנה מונע מהאבק להתפזר שוב בחדר. תחנת ריקון האבק משתמשת בטכנולוגיית Air Pulse יעודית המאפשרת לה לרוקן את כלל האבק מהשואב ישירות לתוך שקית האבק המובנית, את זו יש להחליף מידי מספר חודשים.

שואבי ה-Samsung Jet ותחנת ה-Clean Station צפויים להיות זמינים למכירה החל מחודש מרץ הנוכחי במחיר לא ידוע, כאשר הם יהיו זמינים בצבע שחור או כסוף.

למרות שתחום שואבי האבק הרובוטיים התפתח מאוד בשנים האחרונות, עדיין נותר שוק גדול מאוד לשואבי האבק ה”מסורתיים” יותר, כאשר חברות דוגמת סמסונג מנסות להוסיף אפשרויות חדשות לתחום עם פיצ’רים חדשים דוגמת תחנת ריקון האבק החדשה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים