שירות HMD Connect (מקור HMD Connect)

הוכרז: HMD Connect – שירות נדידת נתונים גלובאלי

כחלק מאירוע ההכרזה הגדול אותו ערכה חברת HMD Global היום (ה’, 19.3) בו הציגה דגמי מכשירי נוקיה חדשים, החברה הכריזה גם על שירות נדידת נתונים חדש תחת השם HMD Connect. שירות נדידת נתונים שיתאפשר באמצעות סים יעודי של החברה שיאפשר נדידת נתונים בין 120 מדינות שונות, בהן גם ישראל, בצורה נוחה ופשוטה.

שירות נדידת הנתונים החדש של HMD מתאפשר על ידי שיתוף פעולה עם חברת Greenwave Systems וחברות סלולר מקומיות ברחבי העולם. השירות החדש יאפשר למשתמשים בו נדידה בין 120 מדינות שונות עם תוכניות להרחיב את השירות למדינות נוספות בהמשך.

על מנת להשתמש בשירות החדש המשתמש יצטרך להזמין את הסים היעודי של HMD Connect, על גבי זה הוא יוכל לטעון חבילת בסיס שתעלה 9.95 אירו, שתעניק לו שימוש נתונים בנפח של 1GB, 500MB או 250MB, בהתאם למדינה בה נמצאים. לחבילת הבסיס יהיה ניתן להוסיף נפח זהה בתוספת של 5 אירו דרך האפליקציה היעודית, כאשר חבילת הבסיס יחד עם התוספות תהיה פעילה במשך 14 יום בלבד מזמן ההפעלה.

שירות HMD Connect (מקור HMD Connect)

בזמן שמדובר על שירות שיכול להיות משמעותי בעבור משתמשים רבים ברחבי העולם, יש צורך לזכור כי קיימות לא מעט חלופות עליהן הרחבנו גם במדריך גאדג’טיפ: כך תמצאו סים בזול לחו”ל. באופן אישי אני יכול להמליץ על שירות ה-Global Sim של פלאפון שמציע חבילות גלישה בנפח של החל מ-1GB ועד 5GB, כאשר בניגוד לשירות ה-HMD Connect החדש תוקף חבילה המידע הוא ל-3 שנים ולא שבועיים, מה שמאפשר חיסכון נוסף.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות