הקומדי סטור

צילום: ערוץ טדי ופרטנר tv

מבודדים אבל אופטימיים: חמישיית הקומדי סטור חוזרת לאיחוד בטלוויזיה כבר השבוע

חמישיית הקומדי סטור, הסדרה הקומית המיתולוגית משנות ה-90, תחזור אל מסכי הטלוויזיה באיחוד שהתאפשר הודות ל"טדי הפקות" ו"פרטנר TV", במסגרתו תשודר עונת האיחוד המיוחדת בערוץ הצחוק הישראלי עבור מנויי פרטנר TV יותר מ-20 שנה לאחר שכיכבה בסלון הביתי של משפחות רבות בישראל.

מפרטנר נמסר כי הקומדי סטור תחזור לטלוויזיה כבר השבוע בהרכב מלא הכולל את הקאסט המקורי בהשתתפות צביקה הדר, אסף אשתר, רובי דואניאס, גיל ססובר ואיתי שגב. העונה החדשה נכתבה במיוחד להרמת המורל בימים מטורפים אלו, ובפרקים החדשים יחזור "ז׳וז׳ו חלסטרה" יחד עם גרסה מנומרת למסכת הפה, גיל ססובר בתור הפרופסור הצרפתי שמוצא תרופה לקורונה, ואסף אשתר עם חידודי לשון שמותאמים לימי המגפה העולמית.

מטמירה ירדני, טדי הפקות, נמסר:

הקומדי סטור הפכה כבר מזמן לסדרת קאלט שהכניסה ביטויים לז'רגון של דורות שלמים, ואני שמחה שהחמישייה כולה, צביקה, אסף, רובי, גיל ואיתי, חוזרת למסך כדי להרים את המורל ולעשות שמח.

הקומדי סטור

צילום: ערוץ טדי ופרטנר tv

את עונת האיחוד מפיקה טדי, שמשדרת בפרטנר TV את ערוץ הצחוק הישראלי, ׳ערוץ טדי׳. האיחוד כולל 10 פרקים בפורמט bite size, עם הדמויות המוכרות והאהובות של 'הקומדי סטור' שחוזרות במערכונים חדשים שמותאמים למציאות העולמית החדשה.

העונה נכתבה וצולמה בימים האחרונים בתנאים מאתגרים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות