שחקו בחינם בדמו החדש של Life is Strange 2

| יום ראשון, 29 במרץ 2020, 18:00 | משחקים

המשחק Life is Strange 2, שהחל לצאת בפרקים עוד בשנת 2018, מקבל כעת גרסת דמו חינמית. חמשת הפרקים של המשחק זמינים כעת, כך שהעונה הושלמה. לצד שחרור המשחק המלא במהדורות פיזיות, כולל חבילת אספנים מרשימה, Square Enix, המפיצה את המשחק, ו-Dontnod, שחררו את הדמו למי שרוצה להתנסות במשחק ללא תשלום.

Life is Strange 2 מציג סיפור עם דמויות חדשות לחלוטין, כך שאין צורך להכיר את הגיבורות מהמשחק הקודם. המשחק החדש עוקב אחרי שני אחים, כאשר לאחד מהם יש יכולות על טבעיות כמו טלקינזיס. כמו המשחק הקודם, גם Life is Strange 2 מתמקד בקשר שבין הדמויות עם עלילה מרגשת.

עיקר הדמו מתמקד בפרק הראשון. אם אהבתם את הדמו, תוכלו להמשיך לשאר הפרקים והתקדמותכם תישמר. שחקני המחשב יכולים למצוא את הדמו בעמוד המשחק ב-Steam. נכון לעת זו כל אחד מהפרקים עולים 29 ש"ח ב-Steam, כך שעבור ארבעת הפרקים הנותרים תשלמו 116 שקלים חדשים. הדמו זמין גם ל-PlayStation 4 ול-Xbox One, כמו כל פרקי המשחק המלא.

Square Enix הזמינה את השחקנים לבדוק גם את המהדורות הפיזיות של המשחק. המהדורה הרגילה כוללת את המשחק, גלויות וטלאים רקומים (Patches) בעיצוב המשחק. מהדורת האספנים כוללת את הפריטים הללו, אך גם את פס הקול של המשחק על גבי ארבעה תקליטים (כן, לפטיפון), פסלונים של הגיבורים הראשיים, ספר אומנות קטן וקופסה גדולה שתכיל את הפריטים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות