צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

גרסה 6.0 של אפליקציית טלגרם מגיעה עם מקצה שיפורים רחב

| יום שלישי, 31 במרץ 2020, 11:11 | אפליקציות

חברת טלגרם (Telegram) שחררה את גרסה 6.0 של אפליקציית המסרים המידיים המביאה עימה מקצה שיפורים רחב הכולל בתוכו חלוקה חדשה של פריטים לתיקיות נפרדות, תצוגת סטטיסטיקות בעבור מנהלי ערוצים, סטיקרים חדשים לתקופת הקורונה (COVID-19) ואפילו יכולת להטיל קוביה וירטואלית באפליקציה.

אחרי שהספקנו להציג בפניכם 7 סיבות מדוע לעבור מוואטסאפ לטלגרם, העדכון החדש של אפליקציית הטלגרם מביא עימו שיפורים נוספים המספקים חווית שימוש נוחה יותר ואפשרויות ניהול מתקדמות יותר למנהלי קבוצות וערוצי הטלגרם.

הפיצ'ר החדש והחשוב ביותר מבין התוספות אותן מביאה איתה הגרסה החדשה היא ה"תיקיות" – אפשרות חדשה לסידור הצ'אטים, קבוצות וערוצי הטלגרם השונים אותם ניתן מעכשיו לחלק לקבוצות שונות ולדלג ביניהם בקלות, כאשר סידור התיקיות החדש מסתנכרנן באופן אוטומטי בין אפליקציית הטלגרם בסלולר למחשב. ניתן לנעוץ כמות בלתי מוגבלת של פריטים לראש התיקיה ואף להכניס פריטים לארכיון על ידי החלקה עליהם לצד.

תיקיות טלגרם

בעבור מנהלי קבוצות בטלגרם הוסיפו את פיצ'ר הסטטיסטיקה, הזמין בערוצים בעלי יותר מ-1000 משתמשים, המאפשר תצוגה גרפית של מידע רחב הכולל :קצב הגדילה של הערוץ, סטטיסטיקות עוקבים, סטטיסטיקת התראות, צפיות לפי שעה, צפיות לפי מקור ועוד הרבה נתונים שימושיים בעבור מנהלי הערוצים.

סטטיסטיקות בערוצי טלגרם

סטטיסטיקות בערוצי טלגרם

תוספת נוספת מגיעה בדמות אנימציה חדשה המתווספת לכפתור הקלטת האודיו או וידאו באפליקציה, שיציג את עוצמת השמע כאנימציה על מנת לאפשר למשתמשים לדעת האם הם נשמעים בצורה ברורה במהלך ההקלטה עוד בטרם סיימו אותה.

החברה אף לא התעלמה ממגפת הקורנה (COVID-19) העולמית והוסיפה סטיקרים מונפשים חדשים בזמן השימוש באמוג'י הבאים : 🦠, 🤒, 😷, 🤕, 🤧, 🤢, 🤮, 🧼, 💉, 💊 ו-🚑.

סטיקרים לזמן הקורנה בטלגרם

לבסוף, פיצ'ר קטן ונחמד מגיע בדמות "קוביה" דיגיטלית, במידה ושולחים בשיחה את האמוג'י 🎲, או מקלידים את המילים "קוביה" או "Dice" שיציעו את האמוג'י, האפליקציה תטיל קוביה רנדומלית שתציג כל פעם תוצאה אחרת. פתרון נוח למי שצריך להטיל במקרה קוביה ואין לו אחת זמינה.

אין ספק כי העדכון החדש לטלגרם מוסיף כמה פיצ'רים שלא ידענו שחסרים לנו עד עכשיו דוגמת התיקיות החדשות המאפשרות לעשות סדר בבלגן שקיים למשתמשים בעלי אוסף גדול במיוחד של ערוצים, קבוצות וצ'אטים עם משתמשים אחרים.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

  1. הורידו את אפליקציית טלגרם (לחצו על הקישור המתאים) – iOS \ אנדרואיד \ Windows Phone \ MacOS \ Windows PC \ Linux
  2. הירשמו לטלגרם.
  3. לחצו על הקישור הבא להצטרפות לקבוצת הדיונים: https://t.me/GadgetySocial
  4. לחצו על הקישור הבא להצטרפות לעדכוני חדשות בלבד: https://t.me/realgadgety

מקורות
telegram
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות