אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

וואטסאפ צפויה להוסיף אפשרות לחיבור ממספר מכשירים במקביל

| יום רביעי, 1 באפריל 2020, 19:20 | אפליקציות

אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (WhatsApp) צפויה להוסיף אפשרות חדשה לחיבור במקביל לוואטסאפ ממספר מכשירים, כך עולה מתוך גרסת הבטא האחרונה של האפליקציה ועל פי הדיווח של אתר WABetaInfo. בנוסף, מציין האתר גם אפשרות לשליחת הודעות נעלמות עם "השמדה עצמית", אפשרות שנחשפה בעבר ומפורטת יותר בגרסת הבטא החדשה.

אחד הפיצ'רים המעניינים יותר שגרסת הבטא החדשה של וואטסאפ מציגה, היא האפשרות לחיבור לאותו חשבון וואטסאפ ממספר מכשירים במקביל, דבר שיגיע ככל הנראה באופן דומה לאפשרות הקיימת בטלגרם. התוספת החדשה צפויה לאפשר למשתמשים להתחבר לחשבון הוואטסאפ שלהם ממספר מקורות בו זמנית, זאת בניגוד למצב הקיים בו ניתן להתחבר בנוסף לאפליקציה במכשיר הסלולרי גם בדפדפן דרך ה-Whatsapp Web, שדורש זמינות של המכשיר הסלולרי.

הפי'צר החדש מתגלה למעשה בהודעת מערכת חדשה בוואטסאפ, המתריעה בפני המשתמש כי קוד האבטחה הקשור להצפנת השיחות המובנית בוואטסאפ השתנה מאחר והמשתמש התחבר או התנתק במספר מכשירים במקביל. מדובר למעשה על אחד הפיצ'רים היותר מצופים בוואטסאפ, שאמור להקל על השימוש באפליקציה, לעומת האפשרות הקיימת של ה-Whatsapp Web.

התראת גישה ממכשירים מרובים (מקור wabetainfo)

השמדה עצמית להודעות בוואטסאפ

פ'יצר נוסף שהגרסה החדשה מציגה, היא האפשרות להודעות עם "השמדה עצמית", פיצ'ר שכבר הוצג קודם לכן, אך מקבל בגרסה החדשה שם חדש – Expiring Messagesאו "הודעות פגות תוקף", במקום Disappearing Messages או "הודעות נעלמות".

האפשרות החדשה תהיה זמינה בשלב מאוחר יותר, כאשר הודעות בעלות תוקף יוצגו עם איקון של שעון על מנת לסמן כי הן יעלמו אחרי פרק זמן מסויים, כאשר במקרה של קבוצות וואטסאפ, מנהלים יוכלו להחליט האם לאפשר ליצור הודעות מסוג זה דרך הגדרות הקבוצה.

השינוי האחרון שאותר בגרסה החדשה הוא קיצור אורך הוידאו שניתן לקבוע כסטטוס באפליקציה, כאשר החברה צפויה להגביל את המשתמשים לסרטוני וידאו באורך 15 שניות בלבד בעדכונים הבאים.

אין ספק כי הפיצ'ר המעניין ביותר בבטא החדשה הוא האפשרות לחיבור ממספר מכשירים לוואטסאפ. בעוד כיום רוב המשתמשים נעזרים ב-Whatsapp Web כפתרון לחיבור לוואטסאפ מהמחשב, לא מדובר על אפשרות נוחה יחסית לזו הזמינה בטלגרם, בה ניתן להתחבר במספר מכשירים ומחשבים, כל זאת במקביל וללא תלות במכשיר הסלולרי כפי שקורה בוואטסאפ.

מקורות
wabetainfo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות