הוסיפו עיצוב אומנותי לתמונות עם Art Transfer של גוגל

| יום שני, 6 באפריל 2020, 13:30 | אפליקציות

גוגל (Google) הכריזה על הוספת יכולת חדשה בשם Art Transfer לאפליקציית ה-Google Arts & Culture, אפליקציית התרבות והאומנות של גוגל. האפשרות החדשה תאפשר להמיר תמונות וצילומים במכשיר הסלולר לסגנונות של אומנים שונים, כאשר כל עיבוד התמונה נעשה באופן מקומי על המכשיר הסלולרי.

הפיצ'ר החדש שגוגל הוסיפה לאפליקציית ה-Google’s Arts & Culture מתבסס על אלגוריתם TensorFlow Lite חדש היוצר תמונה חדשה מתמונת המקור בה בוחרים והסיגנון האומנותי של אומנים דוגמת וינסנט ואן גוך, מונה, לאונרדו דה וינצ'י ועוד, כאשר בניגוד לפתרונות דומים כמו deepart.io ו-Prisma הוותיקה, עיבוד התמונה נעשה באופן מקומי בלבד על המכשיר שלכם.

על מנת להשתמש ביכולת החדשה יש להוריד את אפליקציית ה-Google’s Arts & Culture מחנות היישומים של אפל או גוגל ולהשתמש בתפריט המצלמה של האפליקציה, בתוך זה בוחרים את אפשרות ה-Art Transfer החדשה שתאפשר להמיר תמונות קיימות או צילומים חדשים לכאלו הכוללים את הסגנונות של יצירות האומנות.

הדגמת TensorFlow Lite (מקור גוגל)

אפליקציית ה-Arts & Culture של גוגל אולי לא מוכרת למשתמשים רבים, אך למעשה מדובר על אפליקציה שקיימת מאז 2016, שנועדה להיות כלי חינוכי וללמד משתמשים על נושא האומנות והתרבות, מה שמעניק ליכולת ה-Art Transfer החדשה של האפליקציה ערך נוסף. לא רק משנים את התמונות אלא גם מקבלים מידע על האומן עצמו והסגנון שלו.

בעבור המשתמשים שמעוניינים להפיח חיים חדשים בתמונות שלהם ולא מעוניינים לשלוח את המידע שלהם לענן, האפשרות החדשה של אפליקציית ה-Arts & Culture היא ללא ספק פתרון מעניין.

להורדת האפליקציה: אנדרואיד | iOS

מקורות
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות