רשמי: Meizu 17 יוכרז ב-22 באפריל עם עיצוב נטול שוליים

Meizu 17 Teaser (תמונה: Weibo) Meizu 17 Teaser (תמונה: Weibo)

חברת מייזו (Meizu) הסינית הכריזה על מכשיר הדגל Meizu 16T לפני כחצי שנה בלבד, אך הדבר אינו אומר שמכשיר הדגל הבא אינו נמצא מעבר לפינה כבר ברגעים אלו. דרך טיזר שהפיצה ברשת החברתית הסינית Weibo, גילתה לנו החברה כי מכשיר ה-Meizu 17 ייחשף באופן רשמי בעוד מספר ימים בלבד, ביום רביעי, ה-22 באפריל.

מגוון הדלפות ושמועות על המכשיר כבר גילו לנו פרטים על עיצובו וחלקים ממפרטו, אך לטיזר המדובר אשר חשף את מועד ההכרזה הרשמי צירפה החברה גם את עיצובו הקדמי של מכשיר הדגל הבא מתוצרתה. דרך תמונה זו נוכל להבחין בכך שהמכשיר יגיע עם העיצוב המוכר של מייזו הכולל שוליים סימטריים ללא מגרעת, אך הפעם משלבת החברה חור מצלמה בחלקו העליון והימני של המסך אשר מתמזג עם שורת ההתראות.

Meizu 17 Teaser (תמונה: Weibo)
Meizu 17 Teaser (תמונה: Weibo)

עוד מהטיזר נוכל לראות כי אפרכסת השמע מתמקמת בתוך השול העליון והדקיק של המכשיר, כשמתחת לפני התצוגה יושב סורק טביעות אצבע. עוד בגזרת הפרטים הרשמיים נוכל לספר כי המכשיר מגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 865, כך שהוא כולל גם תמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G) באמצעות שילוב המודם X55 5G.

מעבר לכך, המכשיר צפוי לכלול סוללה בקיבולת 4500 מיליאמפר/שעה, עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של 30 וואט לדגם ה-Meizu 17 הסטנדרטי ובטעינה מהירה בהספק של 65 וואט לדגם ה-Meizu 17 Pro. המשותף לשניים אמור להתברר כמסך בעל קצב רענון של 90 הרץ על גבי פאנל מסוג OLED, בשעה שאלו יכללו מערך צילום מרובע בחלקם האחורי, תמיכה ב-Wi-Fi 6 ואת טכנולוגיית ה-mSmart 5G למעבר נטול ניתוקים בין רשת ה-5G ל-Wi-Fi.

השוואת מפרטים