בקר משחק STADIA (תמונה: Google)

בקר משחק STADIA (תמונה: Google)

גוגל תחשוף משחקים חדשים ל-Stadia ביום שלישי הקרוב

| יום ראשון, 26 באפריל 2020, 12:46 | משחקים

גוגל הודיעה כי באירוע Stadia Connect, שאמור להתקיים ביום שלישי (28 באפריל), יוכרזו כמה משחקים שיתווספו לשירות ההזרמה של החברה. האירוע יועבר ב-YouTube בשידור חי בשעה שבע בערב (שעון ישראל). לצד הכרזות על משחקים חדשים בשירות, גוגל תארח מפתחים מהצוות של Stadia שיספרו אודות השירות, ותקרין גם סרטונים קצרצרים שיזכירו לנו איזה תוכן ואילו משחקים קיימים כבר הוכרזו עבור Stadia. ניתן יהיה לצפות בשידור בערוץ הרשמי ב-YouTube.

Stadia, שירות ההזרמה של גוגל, חווה השקה איטית למדי. הגיימרים לא התלהבו יתר על המידה מעלויות השירות ומהחומרה. בין היתר, המשתמשים דיווחו על בעיות טכניות, ותופעות לוואי כמו התחממות מדאיגה של ה-Chromecast Ultra, אשר מתחבר לטלוויזיה ומזרים את התכנים מהאינטרנט.

ייתכן וגוגל מתכננת להשיק כמה משחקים שיהיו בלעדיים לשירות, לפחות לזמן מה, בתקווה למשוך שחקנים נוספים. במהלך חודש ינואר השנה, החברה הודיעה כי יותר מעשרה משחקים בלעדיים (באופן זמני) יגיעו ל-Stadia בקיץ, וכי יותר מ-120 משחקים יגיעו לשירות במהלך השנה. גוגל עדיין עובדת על יצירת משחקי צד א' עבור Stadia.

מדובר באירוע ה-Stadia Connect השלישי במספר. האירוע הקודם התרחש בחודש אוגוסט, בשנה שעברה, אז הכריזה גוגל על שבעה כותרים שיגיעו בשלב זה או אחר ל-Stadia, כמו Cyberpunk 2077 המצופה (שנדחה בינתיים). ההודעה על האירוע מגיעה זמן קצר אחרי שגוגל החלה להציע חודשיים של שימוש במתנה ב-Stadia Pro, מוקדם יותר החודש.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות