הזמנתה של אפל לאירוע הקרוב (תמונה: אפל)

הזמנתה של אפל לאירוע הקרוב (תמונה: Apple)

דיווח: אפל תדחה את ייצור סדרת האייפון 12

מגפת הקורונה ממשיכה להכות גלים בתעשייה, כשהדיווח האחרון המגיע אלינו מבית הוול סטריט ג'ורנל מצטט אנשים הקרובים לנושא אשר מספרים כי אפל צפויה לדחות את הייצור ההמוני של סדרת ה-iPhone 12 עקב הוירוס. סדרת האייפונים הבאה עתידה לכלול נכון לשלב זה 4 דגמים חדשים אשר יגיעו ב-3 גדלים שונים, זאת בנוסף למכשיר ה-iPhone SE 2020 שכבר הספיק להיחשף לאחרונה באופן רשמי.

בתחילה, הדיווח מספר לנו כי אפל תדחה את הייצור ההמוני של סדרת האייפונים בכחודש, מה שכנראה ישפיע גם על ההכרזה שבדרך כלל מתרחשת בחודש ספטמבר, והשנה עתידה להתרחש בחודשים אוקטובר או נובמבר. בנוסף, ידוע לנו כי הדגמים בסדרת האייפון 12 יגיעו בגדלים של 5.4 אינץ', 6.1 אינץ' ו-6.7 אינץ' לדגם הגדול ביותר מהרביעייה.

על פי ההדלפות, חלק מהאייפונים בסדרה הבאה יגיעו עם תמיכה בגלישה ברשת הדור החמישי (5G), כאשר כולם יכללו את מערכת השבבים Apple A14 ויגיעו עם מערכי צילום נפרדים האחד מהשני. האייפון 12 הסטנדרטי עתיד להגיע עם מסך בגודל 5.4 אינץ', בנוסף למערך צילום כפול בחלקו האחורי ומגרעת קטנה יותר בחזיתו.

גם האייפון שיגיע אחריו בסדרה אשר יציע מסך בגודל 6.1 אינץ' יגיע עם מגרעת קטנה יותר, בעוד שגופו יהיה עשוי אלומיניום וגם בחלקו האחורי של זה נמצא מערך צילום כפול. האייפון השלישי יציע גודל מסך זהה לקודמו המוזכר לעיל, אך גופו של זה יהיה עשוי מתכת ובחלקו האחורי ניתן יהיה למצוא 3 מצלמות בדומה לדגם הגדול ביותר בסדרה הכולל מסך בגודל 6.7 אינץ', מערך צילום משולש וחיישן LiDAR לאיסוף עומק.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות