ה-Poco F2 בדרך? פוקופון חוזרת לפרסם טיזרים

Poco

לאחר קרוב לשנה של שקט תעשייתי, מותג פוקופון של חברת שיאומי החל לפרסם ציוציום דרך חשבון PocoGlobal@ הרשמי של החברה הפונה לשוק הבינלאומי, זאת תחת ההאשטאג WakeUpPOCO#. החל מה-1 במאי, 2020, פירסם מותג המשנה העצמאי של שיאומי מספר ציוצים, אשר רומזים להגעתה הקרבה של סדרת ה-Poco F2, קרוב לשנתיים לאחר שנחשפנו לראשונה ל-Poco F1 שזכה להצלחה משמעותית עבור המותג הצעיר.

הציוצים לא מציינים באופן מפורש את שמו של ה-Poco F2, אולם החברה כבר אישרה בעבר את שמו של הטלפון באופן רשמי ואף סיפקה התייחסות ספציפית הנוגעת למפרטו הטכני כשציינה כי לא יהיה מדובר במכשיר שיהיה לגרסה ממותגת מחדש של ה-Redmi K30 Pro, כפי שקרה עם דגם הביניים Poco X2 שהושק עם מפרט הזהה לזה של דגם ה-Redmi K30 שהושק לפניו.

על פי דיווח שהגיע בסוף החודש הקודם מספרד, פוקופון עשויה להשיק יותר ממוצר אחד בסדרה החדשה, כאשר שמו של ה-Poco F2 Pro עלה בדיווח כשהוא מוצע במחיר המתחיל מ-649 אירו, אשר גבוה באופן משמעותי מהמחיר בו הוצע דגם הבסיס Poco F1 המקורי לפני קרוב לשנתיים.

דגם ה"פרו" של הפוקופון החדש עשוי להגיע עם מערכת השבבים Snapdragon 865, מסך OLED בגודל 6.67 אינץ' ברזולוציית +Full HD עם תמיכה ב-HDR10, מערך צילום ראשי בעל ארבעה חיישני צילום של 64, 13, 5 ו-2 מגה-פיקסל, עם אפשרויות צילום בזום וזווית רחבה וצילום מאקרו, רכיב זיכרון בנפחים של 6 או 8 גיגה-בייט, נפח אחסון של 128 או 256 גיגה-בייט וסוללת 4,700mAh עם תמיכה בטעינה מהירה.

עדיין לא ברור מה תכניס החברה במפרטו הטכני של דגם ה-Poco F2 הסטנדרטי, או מה יהיה מחירו, אך חשיפת הסדרה החדשה ככל הנראה תגיע בקרוב, אז גם נדע את כל הפרטים והמחירים של הדגמים בסדרה החדשה של פוקופון.

השוואת מפרטים